Znamy pierwszych uczestników nowej edycji "Hotelu Paradise". Kto przekroczy bramy raju?

"Hotel Paradise" - sezon siódmy. Uczestnicy
Znamy pierwszych uczestników "Hotelu Paradise 7"! Zobaczcie, kim są!
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Nowy, siódmy sezon "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już od 28 sierpnia fani show będą mogli ponownie śledzić zmagania uczestników, którzy zrobią wszystko, by stanąć na ścieżce lojalności. Tymczasem poznaj pierwszych śmiałków, którzy przekroczą progi kolumbijskiego raju. Kim jest Alicja, Krzysztof i Roch, uczestnicy siódmej edycji "Hotelu Paradise"?

Choć jeszcze nie opadł kurz po finale wyjątkowej, gwiazdorskiej edycji "Hotelu Paradise All Stars", fani z niecierpliwością czekają na kolejny sezon ulubionego show. Nie potrwa to jednak długo! Już w sierpniu na antenie stacji TVN7 zadebiutuje siódmy sezon "Hotelu Paradise". Kto tym razem stanie do walki o zwycięstwo? Czy w siódmym sezonie uczestnicy postawią na knucie i intrygi, czy ich sercami zawładnie uczucie?

Premierowy, pierwszy odcinek siódmej edycji "Hotelu Paradise" już 28 sierpnia o 20:00 na antenie TVN7 i w Playerze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise All Stars". Grzegorz Głuszcz o finale i dalszych losach

Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"

Alicja Długosz z "Hotelu Paradise" - kim jest?

"Hotel Paradise". Alicja Długosz
"Hotel Paradise". Alicja Długosz
"Hotel Paradise". Alicja Długosz
Źródło: Materiały prasowe TVN7

Alicja pochodzi z Gdańska i ma 22 lata. Pierwsza uczestniczka show studiuje socjologię ze specjalizacją psychologii społecznej oraz pracuje jako zastępca managera w lokalu gastronomicznym. Interesuje się astrologią. Bez wątpienia kocha dzieci i swoją przyszłość chciałaby związać z zawodem psychologa dziecięcego. Sama ma szóstkę młodszego rodzeństwa, którym uwielbia się opiekować. Pasjonuje się podróżami, a swój wolny czas zawsze spędza w towarzystwie przyjaciół.  

Jest uroczą, roztrzepaną i roześmianą dziewczyną. To stuprocentowa optymistka. Patrzy na świat przez różowe okulary i nawet w najgorszej sytuacji potrafi dostrzec pozytywy. Z natury jest bardzo empatyczna i lubi pomagać innym. Nikomu nie życzy źle. Oczywiście do momentu, kiedy ktoś nie zajdzie jej za skórę. Wtedy potrafi być ostra. Mówi o sobie, że jest jak "Alicja w Krainie Czarów", bo ma swój własny świat. Nie lubi podejmować ciężkich decyzji, mówi, że to życie podejmuje je za nią.  

Zasadniczo, Alicja jest singielką przez całe życie. Miała wiele miłosnych przygód i krótkich relacji, ale żadnej z nich nie nazwałaby związkiem. Zawsze uciekała przed poważnymi deklaracjami. Ma jednak romantyczną duszę i marzy jej się prawdziwa, wieczna i bezinteresowna miłość jak z bajki. Ma słabość do mężczyzn o ciemnych, kręconych włosach. Imponuje jej, gdy druga osoba ma swoje pasje, o których opowiada z błyskiem w oku.  

Krzysztof Ćwiertnia z "Hotelu Paradise" - kim jest?

"Hotel Paradise". Krzysztof Ćwiertnia
"Hotel Paradise". Krzysztof Ćwiertnia
"Hotel Paradise". Krzysztof Ćwiertnia
Źródło: Materiały prasowe TVN7

Krzysztof pochodzi z Poznania i ma 33 lata. Mężczyzna jest jednym z tych szczęściarzy, którym udało się przekuć życiową pasję w dobrze prosperujący biznes. Od najmłodszych lat interesował się doskonaleniem własnego ciała i pracą nad tężyzną fizyczną. Obecnie z powodzeniem spełnia się jako trener personalny. Ponieważ praca pochłania większość jego czasu, w wolnych chwilach próbuje rzeczy, które leżą poza jego strefą komfortu. Na swoim koncie ma już skok ze spadochronem i na bungee, morsowanie czy lot w tunelu aerodynamicznym. Stara się skupiać także na rozwoju mentalnym i zrozumieniu siebie, w czym pomaga mu czytanie książek.  

Krzysztof mówi o sobie, że jest pozytywnie zakręcony – miewa zwariowane pomysły, jest urodzonym optymistą, a w jego towarzystwie zawsze jest wesoło. Jednocześnie jest bardzo poukładany, dokładny i zorganizowany. Lubi mieć wokół siebie porządek, co zahacza wręcz o pedantyzm. Jego głowy zupełnie nie zaprzątają opinie innych. Zawsze kieruje się prawdą i jest szczery. Jego wadą jest brak cierpliwości. Nie lubi marnotrawić czasu i wszystko chciałby mieć natychmiast.  

Damsko-męskie podboje Krzysztof rozpoczął dopiero w wieku 22 lat i od tej pory interesowały go jedynie relacje oparte na czystej fizyczności. Jednak po jakimś czasie znudziły go takie układy. Do tej pory był w 3 poważnych związkach. Wszystkie rozpadły się ze względu na nieporozumienia. Krzysztof nie ukrywa, że zdarzało mu się być niewiernym. W relacjach jest spontaniczny i romantyczny. Stać go na czułe gesty, jak np. bezinteresowne obdarowanie partnerki kwiatami, czy romantyczny liścik ukryty w torebce. U kobiet zwraca uwagę na oczy i uśmiech, chociaż nie ukrywa, że inne atrybuty też są dla niego ważne. Lubi dziewczyny z charakterem. 

Roch Krzyżański z "Hotelu Paradise" - kim jest?

"Hotel Paradise". Roch Krzyżański
"Hotel Paradise". Roch Krzyżański
"Hotel Paradise". Roch Krzyżański
Źródło: Materiały prasowe TVN7

Roch jest 22-letnim studentem cyfryzacji i zarządzania danymi oraz pracuje jako analityk baz danych w dziale e-commerce. Pochodzi z Łodzi. Jest wszechstronną osobą i stara się w pełni wykorzystać swoje szerokie możliwości. Pomimo młodego wieku, podejmował już w życiu wiele wyzwań. Jest modelem, instruktorem żeglarstwa i wychowawcą na obozach dziecięcych. Uczył się wokalu i gry na pianinie w szkole muzycznej i to właśnie śpiew jest jedną z jego największych pasji. W wieku 13 lat zdobył Mistrzostwo Polski w tenisie, dzięki czemu teraz może spełniać się w roli instruktora – uczy dzieci i dorosłych. Ma na swoim koncie także przygodę z teatrem, występował na scenie zarówno w Polsce, jak i za granicą.  

Przy pierwszym kontakcie Roch jest raczej wycofanym obserwatorem. Szybko jednak dostraja się do grupy i staje się jej głównym ogniwem. Jest empatyczny i bardzo sobie ceni tę cechę. Zawsze wysłucha i posłuży dobrą radą. Twierdzi, że jego największą wadą jest ciągłe stawianie siebie w pozycji lidera. Przez to często nie potrafi odpuścić. Później często analizuje swoje zachowanie, a negatywne emocje odbijają się na jego samopoczuciu.  

Roch był już w kilku poważnych związkach. Większość z nich kończyła się podobnym schematem – Roch nie dawał swoim partnerkom wystarczającej przestrzeni, osaczał je. Powodem jego rozstań były także zdrady i dziecinność dziewczyn. Teraz szuka dojrzałej relacji, w której będzie mógł dzielić się swoim szczęściem z wybranką. W kobietach ceni sobie naturalność i zadbany wygląd, a zwłaszcza piękny uśmiech.  

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości