Tori z "HP" pokazała efekty operacji plastycznej. Bardzo się zmieniła?

Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN7
Victoria "Tori" Wojciechowska to ulubienica widzów 7. edycji "Hotelu Paradise". Uczestniczka od czasu zakończenia show jest w stałym kontakcie z internautami. Ostatnio na ich prośbę pokazała efekty operacji plastycznej nosa. Bardzo się zmieniła?

Victoria Wojciechowska była jedną z pierwszych uczestniczek w 7. edycji "Hotelu Paradise". Bardzo szybko połączyła się w parę z Krzysztofem, a ich relacja z odcinka na odcinek nabierała tempa. Uczestnicy mówili, że bardzo im zależy na sobie i mieli nadzieję, że po programie ich relacja będzie szła w jeszcze lepszym kierunku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

HP7_TORI_RANDKI
"Hotel Paradise 7". Tori o randkowaniu i nowym związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Tori i Jacek są razem po programie?

Jak się dowiedzieliśmy po emisji, żadna z hotelowych par nie przetrwała po programie, jednak internauci rozpoczęli własne śledztwo. Znaleźli dowody, że Tori może coś łączyć z innym uczestnikiem "Hotelu Paradise", Patrykiem Reinholzem, bowiem często wyjeżdżają razem na wakacje. 

Teraz trop zmienił się nieco w stronę innego uczestnika programu — Jacka Kani. Jacek, który był w parze z Kori, nie zbudował z nią związku po programie, a wszystko przez różnice zdań w kwestii programowych przyjaciół. Otóż Jacek utrzymuje bardzo dobre relacje z Wiktorią Taranowską, za którą Kori nie przepadała.

Różnice okazały się na tyle mocne, że Kori i Jacek postanowili zakończyć romantyczną relację i wrócić na stopę przyjaźni. Jacek natomiast rozwija swoje hotelowe znajomości dość mocno, a jego ostatnie relacje z Victorią zaciekawiły widzów "Hotelu Paradise".

Jacek Kania
Jacek Kania
Źródło: Screen/TikTok

"Hotel Paradise" Tori pokazała efekty operacji plastycznej

Victoria Wojciechowska dzięki wzięciu udziału w 7. edycji "Hotelu Paradise" zyskała dosyć spore grono obserwatorów na Instagramie. Uczestniczkę śledzi już bowiem ponad 120 tys. osób. Influencerka codziennie dzieli się różnymi przemyśleniami z internautami, a także odpowiada na ich pytania.

Ostatnio jeden z obserwujących zapytał Tori o operację nosa. Uczestniczka jakiś czas temu wyznała, że przeszła operację, ponieważ nie podobał jej się nos, jednak do tej pory nie pokazywała zdjęć sprzed zabiegu.

Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcia sprzed i po. Widzicie różnicę?

Tori z "HP" pokazała efekty operacji plastycznej
Tori z "HP" pokazała efekty operacji plastycznej
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości