Iga Muszakowska w programie "Nasi w mundurach" – co o niej wiemy?

Iga Muszakowska
Iga Muszakowska
Źródło: TTV
Iga Muszakowska jest partnerką życiową znanego uczestnika programu "Gogglebox". Przed telewizorem" Dominika Abusa, który zdobył ogromną sympatię widzów. Niedługo będziemy mogli zobaczyć jej występ w programie "Nasi w mundurach". Dowiedz się więcej o jej życiu.

Fani Dominika Abusa są oczarowani wyglądem jego partnerki. Szczególnie podziwiają jej smukłą i dobrze zbudowaną sylwetkę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Iga Muszakowska jest mamą trzech synów. Co jeszcze o niej wiemy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Dominik Abus i Iga Muszakowska z "Goggleboxa" opowiedzieli o swoim związku.

Iga Muszakowska – kim jest?

Iga Muszakowska jest partnerką Dominika Abusa. Jest niezwykle piękną kobietą o nieskazitelnej sylwetce. W sieci niewiele jest dostępnych informacji na jej temat. Ostatnio razem z partnerem pojawiła się w programie "99 - gra o wszystko". Dodatkowo stała się bohaterką drugiego sezonu programu "Nasi w mundurach". Produkcja jest polską wersją norweskiego formatu "Celebrity Task Force".

Pierwszy sezon tego programu był nadawany jesienią ubiegłego roku i w jego ramach ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV przeszło wymagające szkolenie wojskowe. W drugim sezonie programu "Nasi w mundurach 2" wystąpią także kobiety. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie osobowości jak Sylwia Bomba, Alex Morzyńska czy Karolina Miłoń.

Iga Muszakowska – partner Dominik Abus

Dominik Abus jest jednym z uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który jest emitowany na antenie TTV. W programie ten towarzyszy mu Krzysztof Radzikowski, znany strongman.

Prywatnie Dominik jest oddanym ojcem i partnerem. W sieci dzieli się fragmentami życia prywatnego z fanami. Na często publikowanych zdjęciach można zobaczyć jego uroczą partnerkę oraz dzieci. Iga Muszakowska jest matką trójki pociech, które wychowuje razem z Dominikiem Abusem. Ma bliźniaki z poprzedniego związku, a najmłodsze dziecko jest owocem miłości między nią, a gwiazdą TTV.

Dominik i Iga mają syna o imieniu Nikodem. Chłopiec stał się oczkiem w głowie taty, co nawet skłoniło uczestnika "Gogglebox. Przed telewizorem" do wytatuowania portretu synka na dłoni.

Iga Muszakowska – Instagram

Partnerka życiowa Dominika Abusa, który jest znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @iga_iga_88. Obecnie śledzi ją ponad 100 tysięcy użytkowników tego serwisu społecznościowego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości