Britney Spears miała pobić męża. Sam Asghari zabrał głos

Britney Spears, Sam Asghari
W małżeństwie Britney Spears miało dochodzić do przemocy. Sam Asghari zabrał głos
Źródło: Getty Images
Amerykańskie media żyją obecnie rozstaniem Britney Spears. Wniosek o rozwód złożył Sam Asghari po zaledwie 14 miesiącach od ślubu. Jednym z powodów miała być przemoc, jakiej wobec niego dopuszczała się gwiazda.

Britney Spears to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Pomimo sukcesów zawodowych jej prywatnie życie nie jest usłane różami. Z powodu kłopotów ze zdrowiem psychicznym gwiazda utraciła władzę nad swoim życiem. W wyniku czego jej ojciec Jamie Spears został ustanowiony jej prawnym opiekunem i przez 14 lat sprawował nad nią kontrolę. Dopiero w 2021 roku artystka odzyskała pełnię swoich praw.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TOPMODEL_KRUPA_MILOSC
"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przemoc w małżeństwie Britney Spears

Amerykańskie media prześcigają się w donoszeniu nowych wieści dotyczących powodów rozstania Britney Spears z mężem. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się informacje, jakoby rozwód małżeństwa miał być spowodowany zdradami, jakich miała dopuszczać się artystka. Teraz na jaw wyszły nowe szokujące fakty.

Jak podaje serwis TMZ prawda na temat małżeństwa gwiazdy i powodów rozstania zakochanych jest znacznie mroczniejsza. Artystka miała wielokrotnie dopuszczać się przemocy wobec męża. Punktem kulminacyjnym, który zaważył o rozstaniu, miał być atak, którego padł ofiarą Sam Asghari. Portal donosi, że wokalistka miała pobić męża w trakcie snu. Niepokój u mężczyzny miała również budzić niezdrowa fascynacja kobiety nożami, które trzyma w różnych miejscach domu na wypadek ataku.

Mąż Britney Spears za pośrednictwem Instagrama opublikował jedynie krótkie oświadczenie, w którego treści potwierdził rozstanie pary.

"Po sześciu latach miłości i zaangażowania moja żona i ja zdecydowaliśmy zakończyć naszą wspólną podróż. Zachowamy miłość i szacunek, które mamy do siebie i zawsze będę jej życzył wszystkiego najlepszego. Takie rzeczy się zdarzają. Prośba o prywatność wydaje się absurdalna, więc poproszę każdego, w tym media, o bycie życzliwym i troskliwym" - napisał w wystosowanym oświadczeniu Sam Asghari.

Sam Asghari
Sam Asghari wydał oświadczenie
Sam Asghari
Źródło: Instagram @samasghari

Synowie zerwali kontakt z Britney Spears

Ostatnimi czasy Britney Spears zmaga się z problemami rodzinnymi. Jej synowie Jayden James i Sean Preston, których ojcem jest Kevin Federline nie chcą utrzymywać z nią kontaktów. Według informacji serwisu TMZ chłopcy zamierzają przeprowadzić się na Hawaje do swojego ojca i jego nowej partnerki. Co więcej, nie planują nawet pożegnać się z matką.

Amerykańskie media donoszą, że Britney Spears ma w planach napisać autobiografię "The Woman in me", w której opowie o swoich doświadczeniach, w tym o ostatnich problemach. Premiera książki przewidziana jest na 23 października 2023 roku.

W swojej autobiografii Britney Spears prawdopodobnie podzieli się z czytelnikami szczegółami swoich kontaktów z rodziną. Przypomnijmy, że od dawna krążą plotki o trudnych relacjach piosenkarki nie tylko z ojcem i synami, ale także z matką i siostrą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości