Iza Zeiske na rajskich wakacjach z mężem. Jednym zdjęciem zaskoczyła fanów

Iza Zeiske
Iza Zeiske
Źródło: mwmedia
Iza Zeiske od kilku dni odpoczywa na wakacjach w Wietnamie z ukochanym. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" relacjonuje każdy dzień z wyspy Phú Quốc, jednak jej ostatni post wywołał niemałe zaskoczenie wśród internautów. Zobaczcie sami.

Iza Zeiske razem ze swoim najmłodszym synem Joachimem podbili serca widzów w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Po kilku latach dołączyła również do nich mama Izy i od teraz rodzina Zeiske we troje komentuje różne programy i produkcje telewizyjne.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swojej książce
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Iza Zeiske na rajskich wakacjach z mężem

W programie widzowie nigdy nie mogli oglądać męża Izy, bowiem Bogusz Zeiske nie zdecydował się wystąpić. Na szczęście mąż uczestniczki "Goggleboxa" jest aktywny w jej mediach społecznościowych i często gości na profilu swojej żony.

Teraz Iza Zeiske wybrała się na zasłużone wakacje do Wietnamu na wyspę Phú Quốc w Zatoce Tajlandzkiej wraz z mężem. Od kilku dni udostępnia zdjęcia i nagrania bajecznych widoków, a także pokazuje, jak wraz z ukochanym spędzają czas.

Przypomnijmy, że dla Izy Zeiske ostatni czas był wyjątkowo pracowity, bowiem ostatnio na rynku pojawiła się jej książka "Nigdy nie jest za późno na siebie". Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już zapowiedziała, że po powrocie z wakacji, kiedy tylko naładuje baterie na nowo, zajmie się pisaniem drugiej części.

Iza Zeiske dodaje na Instagramie zdjęcia z bajecznych wakacji. Jedna z fotografii szczególnie zainteresowała internautów. Na zdjęciu Bogusz trzyma swoją ukochaną na rękach, a wokół nich jest zatoka. Iza Zeiske napisała:

"Obiecywał, że będzie nosił całe życie na rękach" - czytamy.

Iza Zeiske o randkach z mężem

Jakiś czas temu Iza i Bogusz Zeiske w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o swoim związku. Wyznali, że są bardzo szczęśliwi.

- To chyba dotyczy każdego związku, który naprawdę potrafi przetrwać w miłości, cierpliwości, zrozumieniu. Ponieważ kiedy związek się zakłada, pojawiają się dzieci, są inne problemy niż później i jesteśmy związani tym, że musimy dbać o te dzieci, a w tej chwili, kiedy nie mamy małych dzieci, mamy z Boguszem taki komfort psychiczny, drugą młodość przeżywamy teraz - powiedziała Iza Zeiske.

Co ciekawe, uczestniczka zdradziła również, czy wraz z mężem chodzą na randki.

- Bardzo, tak, tak, ale to są randki różne. Jeździmy na basen, do kawiarni, do restauracji, wyjeżdżamy razem na weekendy, bardzo to lubimy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i oby jak najdłużej — powiedzieli.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości