Programy

Historia mordercy i kanibala czy agenta uwięzionego w pętli czasu? Co obejrzeć w weekend w Playerze?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Jeffrey Dahmer: Morderca i kanibal"

Jesienny klimat sprawia, że chętniej sięgamy po poważniejsze pozycje z biblioteki filmowej Playera. Mamy dla Was trzy warte uwagi propozycje. To idealny wybór dla fanów historii kryminalnych, opowieści science fiction i produkcji superbohaterskich. Zobaczcie koniecznie!

"Jeffrey Dahmer: Morderca i kanibal", "Poziom mistrza" i "Liga sprawiedliwości" to pozycje idealne na jesienny wieczór. Poruszające, wciągające, trzymające w napięciu - sprawdźcie sami!

"Jeffrey Dahmer: Morderca i kanibal" - o czym jest film?

Jeffrey Dahmer to słynny seryjny morderca, którego zbrodnie pozostały niewykryte w Ohio i Milwaukee w latach 70. i 80. XX wieku. Żaden z członków jego rodziny ani sąsiadów nigdy nie podejrzewał, że ten łagodnie mówiący i dobrze wychowany mężczyzna jest psychopatą, kanibalem i dewiantem seksualnym. Został złapany, dopiero gdy policja natknęła się na jego mieszkanie. Dlaczego Dahmer zabił tak wielu młodych mężczyzn? Jak nieśmiały nastolatek z kochającej rodziny przekształcił się w jednego z najbardziej przerażających seryjnych morderców w Ameryce?

Dzięki dostępowi do setek stron stenogramów policyjnych i FBI oraz osobistych zeznań rodziny, przyjaciół i ocalałych, dokument "Jeffrey Dahmer: Morderca i kanibal", jak Jeffrey Dahmer stał się seryjnym mordercą i kanibalem.

Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze Źródło: Player

"Poziom mistrza" - o czym jest film?

"Poziom mistrza" to propozycja dla fanów "Dnia Świstaka". Były agent sił specjalnych Roy Pulver zostaje uwięziony w pętli czasu, która niezmiennie kończy się jego śmiercią. Odkrywa przy tym, że jest częścią tajnego rządowego eksperymentu. Aby wyrwać się z zasadzki i uratować ukochaną żonę, musi dopaść kierującego programem pułkownika Ventora pokonując wcześniej nasłane przez niego hordy wykwalifikowanych zabójców. W rolach głównych Frank Grillo, Naomi Watts i Mel Gibson.

"Liga Sprawiedliwości" - o czym jest film?

Już w tej weekend premiera filmu "Black Adam". Wszyscy, którzy wybierają się do kina, powinni wcześniej wczuć się w klimat superbohaterskich produkcji. Jedną z nich jest "Liga Sprawiedliwości". To kolejna widowiskowa i dopracowana w szczegółach opowieść o superbohaterach z uniwersum DC Comics. Obraz zarobił ponad 650 mln dolarów na całym świecie.

Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy przeciwko groźnemu wrogowi innych superbohaterów. Mimo że dołączają do nich Aquaman, Cyborg i Flash, może okazać się, że Liga nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem. Czy jednak się uda ocalić świat?

Twórcą filmu jest specjalizujący się w superprodukcjach Zack Snyder. W głównych rolach w filmie występuje cała plejada gwiazd z Benem Affleckiem i Henrym Cavillem na czele. Obok nich znaleźli się Amy Adams, Gal Gadot, Jason Momoa oraz Ezra Miller.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości