Julia Bożek z "Kanapowczyń" spędziła pierwsze święta z ukochanym. Miłość kwitnie

Julia Bożek z "Kanapowczyń"
Julia Bożek z "Kanapowczyń"
Źródło: Player
20-letnia Julia Bożek podjęła odważne wyzwanie w programie "Kanapowczynie" z czterema innymi kobietami. Razem zrzuciły imponujące 150 kilogramów, a przy okazji odmieniły swoje życia. Julia Bożek nie tylko osiągnęła sukces w walce z nadwagą, ale także znalazła miłość i szczęście. Na Instagramie dzieli się radosnymi chwilami z ukochanym Bartkiem. Niedawno para świętowała swoje pierwsze wspólne święta.

Julia Bożek to mieszkanka Łazisk Górnych i opiekunka w żłobku. Zyskała sympatię widzów TTV swoją szczerością i determinacją. Decyzja o zmianie stylu życia i udziale w programie "Kanapowczynie" okazała się dla niej przełomowa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Rozmowy z bohaterami stacji TTV

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o planach noworocznych
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o planach noworocznych
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"?
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"?
Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Agnieszka z "Gogglebox" o własnym bistro
Agnieszka z "Gogglebox" o własnym bistro
Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mariusz Kozak o małżeństwie. Mówi o sytuacji w Polsce
Mariusz Kozak o małżeństwie. Mówi o sytuacji w Polsce
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"

Julia Bożek z "Kanapowczyń" o ukochanym

Julia Bożek często publikuje zdjęcia z ukochanym na Instagramie. W opisach dzieli się przemyśleniami na temat życia we dwoje i wspólnego przeżywania ważnych chwil. Para niedawno świętowała pierwsze wspólne święta. Kanapowczyni wyraziła wdzięczność za miłość, jaką siebie darzą.

"Pierwsze nasze wspólne święta. Życzymy sobie zdrowia. Mając siebie, ze wszystkim innym sobie poradzimy sami" - napisała.

W innym emocjonalnym wpisie Julia opowiedziała o swoich obawach związanych z pojawieniem się miłości po narodzinach syna Kajtka.

"Kiedy Kajtuś się urodził, byłam pewna, że już do końca życia będę sama" - wyznała Julia. "Później pojawił się Bartek, nagle pojawił się strach - jak to jest wychowywać z kimś? A co jeśli Kajtek go nie zaakceptuje? A co jeśli Bartek nie zaakceptuje Kajtka? A co jeśli się nie polubią? Pierwsze ich spotkanie to chyba była miłość od pierwszego wejrzenia" - dodała.

Julia podkreśliła, że mimo młodego wieku oboje, ona i Bartek, dzięki dojrzałości, zdołali stworzyć trwałą i szczęśliwą rodzinę. "Mimo że mamy z Bartkiem dopiero 20 lat, tworzymy duet idealne, i myślę, że dzięki dojrzałości jesteśmy w stanie stworzyć coś pięknego" - czytamy na jej Instagramie.

W urodzinowym wpisie z życzeniami dla ukochanego Julia podkreślała ich uczucie.

"Moja miłość w końcu nie jest młodsza niż ja. Mój Bartuś ma dzisiaj urodzinki. Kochanie, wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia i wszystko inne razem zadbamy".

W jednym ze wpisów Julia wyraziła wdzięczność za nowe życie i rodzinę.

"Uwielbiam patrzeć na te zdjęcia, tak samo jak uwielbiam patrzeć na moją rodzinę. I choć nie zawsze jest łatwo, to dziękuję komuś tam na górze za każdego z nas" - napisała.

Jak dziś wygląda Julia Bożek z "Kanapowczyń"?

Julia Bożek była najmłodszą uczestniczką programu "Kanapowczynie". Zanim dołączyła do "Kanapowczyń" ważyła 119 kg przy wzroście 167 cm. Jednak teraz możemy podziwiać efekty jej determinacji i poświęcenia – Julia schudła 17 kg.

W trakcie programu Julia otwarcie przyznała, że walka o zdrowie i lepsze samopoczucie nie jest łatwa. Samodzielna mama dwuletniego Kajtka czasami ulega pokusie i sięga po słodycze.

Na swoim profilu na Instastories często dzieli się z fanami nie tylko sukcesami, ale również trudnościami. "Systematyczność to moja zmora"- wyznała Julia, która dodała: "ale również uważam za mój błąd numer jeden, że nie radzę sobie z nerwami i stresem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości