Kamil ze "ŚOPW" odniósł się do plotek o romansie z Izą. Tylko nam zdradził, co naprawdę ich łączy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kamil Borkowski

Kamil Borkowski to jeden z najbardziej znanych uczestników 7. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Niestety, w jego przypadku eksperyment nie udał się, a małżeństwo rozpadło się zaledwie po kilku tygodniach od zakończenia nagrań. Po emisji show internauci i fani formatu zaczęli spekulować, że według nich Kamil szuka miłości w ramionach uczestniczek z innych edycji. Tylko nam opowiedział, co łączy go z uwielbianą przez widzów Izą Juszczak.

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia" zakończył się kilka miesięcy temu, a zainteresowanie życiem uczestników show rośnie niemal z każdym ich kolejnym publicznym wystąpieniem. Niedawno oczy internautów skierowały się w stronę Kamila Borkowskiego i Izabeli Juszczak. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? 

Kamil Borkowski o romansie z Izabelą Juszczak

Kamil Borkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o doniesieniach medialnych dotyczących jego związków i nowych relacji. Wyjaśnił, jak naprawdę wygląda jego relacja z Izabelą Juszczak. 

"Teraz po weselu, na którym byłem, pojawiła się informacja, że mam romans z Izą. Myślę, że ludzie na siłę próbują znaleźć sensację, ponieważ ja jestem wolny, Iza i Iga są wolne i każdy szuka w nas jakiejś relacji. Z Izą kompletnie nie było żadnego romansu, my się niedawno poznaliśmy. Na weselu trochę rozmawialiśmy, mamy ze sobą kontakt i on zostanie na tym przyjacielskim poziomie" - powiedział Kamil Borkowski.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą?
Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil Borkowski 

Kamil Borkowski w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia” został sparowany z Agnieszką Miezianko. To właśnie w tej parze widzowie i internauci pokładali największe nadzieje. Choć eksperyment ostatecznie się nie powiódł, para deklaruje, że utrzymuje ze sobą dobre relacje i bez zbędnych słów czeka na datę sprawy rozwodowej. 

Kamil i Agnieszka otwarcie deklarują, że decyzja o rozstaniu nie była podjęta wspólnie. 

"To wydarzyło się po odjeździe kamer. Był grudzień i zaczęły się zbliżać Święta Bożego Narodzenia. We mnie nie pojawiło się to uczucie. A uważam, że powinno gdzieś tam się pojawić. (...) Miałem w głowie, że muszę jechać do Agnieszki rodziny i usiąść przy jednym stole wigilijnym, gdzieś w głowie mając, że no jednak nie ma tego uczucia z mojej strony, to byłoby z mojej strony nie w porządku. Ja czułbym się nie w porządku. I uznałem, że muszę Agnieszce powiedzieć, jak jest" - powiedział Kamil w rozmowie z nami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

Pozostałe wiadomości