Elżbieta Zapendowska była w związku z partnerem młodszym o niemal dwie dekady. Rozstali się po 27 latach

Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska
Źródło: MWMEDIA
Związek Elżbiety Zapendowskiej z młodszym od niej o 19 lat Andrzejem Krukiem przez lata opierał się na pasji, zrozumieniu i głębokiej przyjaźni. Informacja o tajemniczym rozstaniu zakochanych po 27 latach była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. 

Elżbieta Zapendowska jest wieloletnią nauczycielką śpiewu i emisji głosu, docenianą przez profesjonalistów oraz publiczność. Popularność przyniosły jej programy rozrywkowe, w których pełniła rolę jurorki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_505_stuhr
Jerzy Stuhr o roli w sztuce "Geniusz" w Teatrze Polonia
Źródło: "Co Za Tydzień"

Elżbietę Zapendowską i Andrzeja Kruka połączyła miłość do muzyki

Wspólne zainteresowania i pasje często łączą ludzi, tak też się stało w przypadku Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Kruka. Gdy się poznali, słynna nauczycielka śpiewu miała 40 lat, podczas gdy jej partner był niemal o połowę młodszy. Mimo różnicy wieku ich relacja nie tylko przetrwała, ale też rozwijała się przez 27 lat.

Zakochani poznali się dzięki wspólnej pasji do muzyki. Elżbieta Zapendowska, która wielokrotnie określała tę dziedzinę sztuki mianem swojej drugiej miłości od lat pracowała jako nauczycielka emisji głosu. Andrzej Kruk również związał swoje życie z muzyką, gdy poznał przyszłą partnerkę śpiewał w chórze. W rozmowie z magazynem "VIVA!" sprzed kilku lat Elżbieta Zapendowska nie ukrywała, że dobrze się czuje u boku znacznie młodszego partnera.

"Nie trzymam go na siłę, sam chce. Rozumiemy się, przyjaźnimy, jesteśmy do siebie przywiązani. Poznałam, go, kiedy śpiewał w chórkach u Rynkowskiego i Maryli Rodowicz. A teraz zajmuje się głównie moimi sprawami. Jest przewodnikiem, załatwiaczem i kierowcą. I chyba tworzymy dobry związek" - zdradziła wtedy.

Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk przez 27 lat tworzyli udaną parę
Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk przez 27 lat tworzyli udaną parę
Źródło: MWMEDIA

Tajemnicze okoliczności rozstania Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Kruka

Elżbieta Zapendowska jeszcze w tym samym wywiadzie zachwalała partnera. Słynna nauczycielka śpiewu nie ukrywała, że związek z Andrzejem Krukiem jest dla niej ogromnym szczęściem i chociaż zdarzają się czasem w ich relacji trudniejsze momenty, to partner gwiazdy stara się nie doprowadzać do kłótni.

"Jest niesłychanie cierpliwy i znosi mój despotyzm. Ogląda w telewizji to, co ja, prawie się na ten temat nie kłócimy. To ja jestem kierowniczką pilota, a on to akceptuje. Uważam, że mam dużo szczęścia, że tak się wszystko potoczyło" - mówiła Elżbieta Zapendowska.

Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk przez ponad 27 lat tworzyli udaną parę. Zaskoczyło więc wszystkich to, jak ich związek zakończył się niespodziewanie w 2015 roku. Rozstali się w przyjaźni, bez kłótni czy negatywnej energii. Słynna jurorka miała przyznać, że po prostu coś zepsuło się w ich relacji. 

Pomimo rozstania Andrzej Kruk miał pomagać swojej byłej partnerce w przeprowadzce i urządzaniu nowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Elżbieta Zapendowska podczas jednej z premier już po rozstaniu z partnerem
Elżbieta Zapendowska podczas jednej z premier już po rozstaniu z partnerem
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości