Programy

"Kanapowcy". Daniel przeszedł spektakularną metamorfozę. Bliscy go nie poznali

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
"Kanapowcy". Daniel przeszedł spektakularną metamorfozę

W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. W najnowszym odcinku zobaczymy, jak spektakularną metamorfozę przeszli po pół roku wyrzeczeń. Największą przemianę zaliczył Daniel, który zaskoczył wszystkich.

W czwartym sezonie "Kanapowców" z dodatkowymi kilogramami walczy ekipa z Kielc: Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierają ich trener Krzysztof Ferenc z pomocą Lil Masti. Uczestnicy są na ostatniej prostej przed wielkim finałem programu, do którego przygotowywali się przez ostatnie sześć miesięcy. Widać już efekty ich wyrzeczeń, które trenerzy postanowili uwiecznić na sesji zdjęciowej. Tuż przed samą walką zawodnicy dostali jednak niewesołe wiadomości. Co się stało?

"Kanapowcy 4". Z programu odpadło dwóch uczestników

"Kanapowcy" spróbują swoich sił podczas wymagającej walki MMA. Uczestnicy programu przygotowywują się pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Ferenca i Lil Masti.

W poprzednim odcinku z programem na własne życzenie pożegnał się Marek Morus. Koledzy nie przyklasnęli jego decyzji. Stwierdzili, że zrobił to tylko ze względu na kolegów z osiedla, którzy wyśmiewali zadania przygotowane dla uczestników programu. Decyzję "Morusa" skrytykował też kolega z "Gogglebox. Przed telewiozorem" Mateusz "Big Boy" Borkowski. Sam kiedyś mocno schudł i namawiał kolegę, aby nie poddawał się w walce o własne zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Niestety stan zdrowia zmusił do opuszczenia programu drugiego uczestnika. Leszek doznał poważnej kontuzji. Zerwał przednią część barku, dlatego musi przejść operację. Nie ma szans na kontynuowanie przygotowań do walki MMA.

Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób
Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób

"Kanapowcy 4". Spektakularna metamorfoza Daniela

W nowym 9. odcinku "Kanapowców" uczestniczymy w profesjonalnej sesji zdjęciowej bohaterów programu. Ekipa "Wujaszka Fericze" po pół roku walki i wyrzeczeń schudła łącznie najwięcej ze wszystkich dotychczasowych drużyn Kanapowców.

Metamorfoza Daniela doprowadziła Lil Masti do łez. Mężczyzna schudł najwięcej ze wszystkich uczestników "Kanapowców" w historii - aż 39 kilogramów! Dodatkowo postanowił zmienić swój wizerunek u profesjonalnego barbera. Jego metamorfoza zaskoczyła nawet najbliższych, którzy przecierali oczy ze zdumienia. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że to on.

"Kanapowcy". Daniel przez metamorfozą
"Kanapowcy". Daniel przez metamorfozą Źródło: Player
"Kanapowcy". Daniel po metamorfozie
"Kanapowcy". Daniel po metamorfozie Źródło: Player

Emocje przed walką MMA sięgają zenitu. Ma miejsce niespodziewany zwrot akcji. Spokojny Grzegorz wdaje się w konflikt z jednym z uczestników. Daniel doprowadził go na skraj wytrzymałości, bo przyznał, że nie ma siły przed walką, która bardzo go stresuje. Koledzy wylewają na niego kubeł zimnej wody. Lekarz przekazał uczestnikom kiepskie wieści przed walką. Czy wszyscy zostaną dopuszczeni do niej? W najbliższym odcinku dowiemy się, kto nie wejdzie do klatki.

"Kanapowcy 4": gdzie i kiedy oglądać? Powtórki

Premierowy sezon "Kanapowców" zadebiutuje na antenie TTV już 8 marca. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 22.00. Seria dostępna również będzie w serwisie player.pl. Powtórki programu można oglądać w każdy czwartek o godzinie 20.35 w TTV.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości