"Kanapowcy" z Kielc schudli najwięcej ze wszystkich. Spektakularne metamorfozy

"Kanapowcy". Uczestnicy na początku programu
"Kanapowcy". Uczestnicy na początku programu
Źródło: x-news
W 4. edycji "Kanapowców" przygodę z odchudzaniem rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc, ale do finału doszła tylko czwórka. Zobaczcie, jakie efekty osiągnęli. To historyczny wynik!

W czwartym sezonie "Kanapowców" z dodatkowymi kilogramami walczyła ekipa z Kielc: Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierali ich trener Krzysztof Ferenc z pomocą Lil Masti. Do finału doszło czterech zawodników, a końcowe zadanie będzie miało szansę wykonać dwóch z nich. Co się stało?

"Kanapowcy 4". Finał programu - kto weźmie udział w walce MMA?

W ostatnim odcinku 4. serii "Kanapowców" czeka walka w oktagonie. Jednak nie wszyscy do niej przystąpią. W trakcie trwania programu z udziału zrezygnował Marek, a Leszkowi - dalszą przygodę uniemożliwiła kontuzja barku. Z walką MMA miała zmierzyć się zatem pozostała w programie czwórka - Grzesiek, Kuba, Marcin i Daniel. Niestety, nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia.

Po ostatnich badaniach lekarz nie ma dobrych wieści dla dwóch uczestników. Czy to oznacza, że nie wezmą udziału w wieńczącym ich przygodę zadaniu?

Zobacz zwiastun:

"Kanapowcy". Sezon 4, odcinek 10. Finał

"Kanapowcy 4". Metamorfozy uczestników z Kielc

Ekipa czwartej serii programu schudła łącznie najwięcej ze wszystkich dotychczasowych drużyn kanapowców. W tej edycji najlepszym wynikiem może pochwalić się Daniel, który od początku programu zrzucił aż 39 kilogramów! Metamorfoza Daniela doprowadziła Lil Masti do łez. Mężczyzna postanowił diametralnie zmienić swój wizerunek. Jego przemiana zaskoczyła nawet najbliższych, którzy nie mogli uwierzyć, że to on.

"Kanapowcy". Metamorfoza Daniela
"Kanapowcy". Metamorfoza Daniela
Źródło: TTV

Grzesiek, Kuba i Marcin na swoim koncie mają równie imponujące efekty. Każdy z nich wprowadził do swojego życia ruch oraz zdrową dietę.

Grzesiek schudł aż 32,5 kilogramów.

"Kanapowcy". Metamorfoza Grzegorza
"Kanapowcy". Metamorfoza Grzegorza
Źródło: TTV

Kuba zrzucił 23 kilogramy.

"Kanapowcy". Metamorfoza Kuby
"Kanapowcy". Metamorfoza Kuby
Źródło: TTV

Marcin stracił 16 kilogramów.

"Kanapowcy". Metamorfoza Marcina
"Kanapowcy". Metamorfoza Marcina
Źródło: TTV

"Kanapowcy 4": gdzie i kiedy oglądać? Powtórki

Finałowy odcinek czwartej edycji "Kanapowców" już we wtorek 10 maja o godz. 22:00 w TTV. Seria dostępna jest również w serwisie player.pl. Powtórki programu można oglądać we czwartek o godzinie 20.35 w TTV. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości