"Kanapowcy". Marek Morus opuści program? Big Boy powiedział mu kilka gorzkich słów

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
"Kanapowcy". Marek Morus chce opuścić program

W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. W najnowszym odcinku trenerzy musieli w końcu podjąć decyzję, kto pożegna się z programem. Rozwój wydarzeń wprawił w zdziwienie wszystkich uczestników.

W czwartym sezonie "Kanapowców" z dodatkowymi kilogramami walczy ekipa z Kielc: Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierają ich trener Krzysztof Ferenc z pomocą Lil Masti. Musieli oni w końcu zadecydować, kto musi opuścić program. Jeden z uczestników zaskoczył wszystkich.

"Kanapowcy 4": Trenerzy Krzysztof Ferenc i Lil Masti ocenili zawodników

Przed "Kanapowcami" wyzwanie, jakiego jeszcze nie było w programie. Po sześciu miesiącach treningów spróbują swoich sił podczas wymagającej walki MMA. Uczestnicy programu przygotowywują się pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie - nową trenerką i motywatorką będzie kobieta, która kocha sport - Lil Masti.

"Kanapowcy". Trenerzy Lil Masti i Krzysztof Ferenc
"Kanapowcy". Trenerzy Aniela Bogusz "Lil Masti" i Krzysztof Ferenc Źródło: x-news

Trenerzy odwiedzili uczestników w ich domach. Mieli tam okazję porozmawiać także z ich bliskimi i sprawdzić ich podejście. Ciężka sytuacja spotkała ich szczególnie w odwiedzinach u dwóch "kanapowców" - Marcina i Marka.

Żona Marcina była przeciwna jego walce w oktagonie. Mężczyzna nie chciał sprawiać jej przykrości i był gotowy wycofać się z programu. Ostatecznie kobieta zgodziła się, aby wziął udział w walce MMA, czym sprawiła mu najlepszy prezent urodzinowy.

Gorzej poszła rozmowa z Markiem Morusem, który trzasnął trenerowi przed nosem drzwiami. "Morus" przeprosił i tłumaczył się, że jest na mocnej redukcji, stąd te nerwy. Zdeklarował też, że chce nadal być w programie.

"Kanapowcy 4". Marek Morus chce opuścić program

Trenerzy zapytali uczestników, kto ich zdaniem powinien opuścić program. Wszyscy jednoznacznie wskazali na... Kubę. On sam wytypował Leszka.

Podczas wspólnego spotkania trenerzy przedstawili wyniki uczestników. Najwięcej schudł Daniel, a najmniej Marcin. Kiedy już mieli powiedzieć, kto pożegna się z programem, do dyskusji wtrącił się "Morus". Stwierdził, ż. chce opuścić program. Jego decyzję od razu skrytykowali pozostali uczestnicy.

W zajawce następnego odcinka widzimy jego rozmowę z kolegami z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "Big Boy" Borkowski sam przeszedł metamorfozę. Schudł ponad 170 kilogramów. Obecnie waży 73 kilogramy. Teraz chciał przekonać kolegę, aby zawalczył o siebie. Przekazał mu kilka gorzkich słów.

"Zabawa w odchudzanie, to nie jest zabawa na jeden dzień. Trzeba sobie psychikę poskładać w kupę, spiąć du*ę i wziąć się za siebie, a nie płakać i się użalać nad sobą" - wygarnął koledze.

Zobacz zwiastun programu:

"Kanapowcy". Sezon 4, odcinek 7. Zwiastun
"Kanapowcy". Sezon 4, odcinek 7. Zwiastun

"Kanapowcy 4": gdzie i kiedy oglądać? Powtórki

Premierowy sezon "Kanapowców" zadebiutuje na antenie TTV już 8 marca. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 22.00. Seria dostępna również będzie w serwisie player.pl. Powtórki programu można oglądać w każdy czwartek o godzinie 20.35 w TTV.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości