Kinga Zawodnik pokazała brata. Cudem uniknął tragedii

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik pochwaliła się sukcesem brata
Źródło: TVN
Kinga Zawodnik, gwiazda programu telewizyjnego "Dieta czy Cud", udostępniła niedawno na swoim profilu na Instagramie wzruszający wpis, w którym wyraziła dumę i wsparcie dla brata, który jest rolnikiem. Opisała, jak trudna, ale niezwykle ważna jest praca rolników oraz jak jej brat wciąż dąży do rozwoju gospodarstwa pomimo trudności. Ostatnio mogło bowiem dojść do poważnej tragedii.

Kinga Zawodnik nie jest obca widzom stacji TVN Style. Prowadzi programy cieszące się dużą popularnością programy dotyczące diety, między innymi: "Dieta to cud" czy "Pierwszy raz Kingi". Tym razem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie ważnym wydarzeniem związanym z jej bratem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Matki, córki, przyjaciółki". Honorata Skarbek, Ola Halis, Vanessa Aleksander zamienią się rolami ze swoimi mamami

Kinga Zawodnik o pomocy bratu przy żniwach

Kinga Zawodnik jest osobą bardzo aktywną w mediach społecznościowych, gdzie informuje o tym, jak wygląda jej praca i jak spędza swoje wolne chwile. W zeszłym roku oznajmiła, w jaki sposób wykorzystuje czas wakacyjny. Wpis, który pojawił się jej profilu, był dla jej obserwatorów dużym zdziwieniem. Kinga Zawodnik napisała, że jest w swoich rodzinnych stronach na żniwach. Gospodyni programów TVN Style pochodzi spod Kozienic. Jak przyznała, kiedyś nie lubiła okresu żniw, ale teraz chętnie pomaga bratu.

"Przyznam się Wam, że jak Tata zabierał mnie na pole, to nie lubiłam żniw, bo bałam się robaków w ziarnach. Teraz uwielbiam wracać na wieś i pomagać Bratu przy żniwach. Ta radość, kiedy weszłam na przyczepę pełną pszenżyta, (powrót wspomnieniami do dzieciństwa) jest nie do opisania. Kto pamięta czasy koszenia zbóż? Ja mam tę frajdę, że co roku mogę uczestniczyć w żniwach (co prawda w małym stopniu, ale na ile mogę, to pomagam)" - pisała na Instagramie.

W tym roku Kinga Zawodnik także odwiedziła brata podczas żniw. Na Instagramie opisała, jak ciężka i ważna jest praca rolników.

Brat Kingi zawodnik cudem uniknął tragedii

Kinga Zawodnik udostępniła niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie brata i poruszający wpis, w którym wyraziła wielką dumę z jego osiągnięć. Prowadząca program "Dieta czy cud" opisała, jak trudna, ale niezwykle ważna jest praca rolników. Wyraziła też wsparcie dla brata, który po śmierci ich taty, przejął rodzinne gospodarstwo rolne i skupił się jego rozwoju mimo przeciwności losu. Jak opowiada w poście, sama także wspomaga go w pracy w polu.

Zaangażowanie i pasja w rolnictwo Sebastiana Zawodnika zostały docenione przez lokalną społeczność.

"Otrzymał Nagrodę Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego za szczególny wkład w rozwój rolnictwa na terenie Gminy Kozienice" - pisze dumna siostra.

Jednak w ostatnim czasie Sebastian Zawodnik, na którego mówi Sebek, ledwo uszedł z życiem. W tragicznych okolicznościach spłonął jego kombajn przy pracy w polu. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, ponieważ zdołał zeskoczyć z maszyny tuż przed wybuchem, unikając najgorszego.

"Brat się nie poddaje i idzie ciągle do przodu" - napisała Kinga Zawodnik.

W emocjonalnym poście na Instagramie Kinga Zawodnik podkreśliła, jak niebezpieczna jest praca rolników. Jednocześnie wyraziła ogromną wdzięczność za ich trud.

"Praca Rolników jest ciężka i niebezpieczna, ale jak widzi się swoje plony, to aż ciepło czuje się w serduchu. Wspieram Brata całym sercem" - dodała.

Na zakończenie, gwiazda programu "Dieta czy Cud" zachęciła swoich obserwatorów do pozostawienia miłych komentarzy dla niej i Sebka.

Brat Kingi Zawodnik
Kinga Zawodnik o pomocy bratu przy żniwach
Brat Kingi Zawodnik
Źródło: Instagram Kingi Zawodnik

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości