Programy

Klaudia Nieścior wygrała 11. sezon "Top Model"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model 11" - uczestnicy:  Klaudia Nieścior

Jedenasty sezon programu "Top Model" za nami. Sesje, pokazy mody, wyjazdy, zadania aktorskie – uczestnicy stanęli przed ciężkimi zadaniami, a rywalizacja była niezwykle wyrównana. Na ostatnim etapie o zwycięstwo walczyły trzy finalistki: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior. Która z nich sięgnęła po główną nagrodę?

11. sezon programu "Top Model" był niezwykłą podróżą dla wszystkich uczestników programu. Trzy finalistki walczyły o zwycięstwo podczas ostatniego odcinka na żywo. Nie zabrakło pokazów znanych projektantów, muzycznych występów, gości specjalnych i ogromnych emocji! Która z dziewczyn została nową Top Model?

"Top Model" – kto trafił do wielkiego finału 11. edycji?

Jako pierwsza do finału trafiła Natalia Woś. Dziewczyna ma 17 lat i pochodzi z Żagania. Próbowała dostać się do domu "Top Model" w zeszłej edycji programu. Odpadła jednak na boot campie. Tym razem udało jej się przejść dalej. Sukces zawdzięcza ciężkiej pracy. W ciągu roku przygotowywała się do castingu. Schudła, ćwiczyła, pracowała nad sobą. Bardzo pilnowała swojej diety i treningów, aby dostać się do programu. Jurorzy byli pod wrażeniem jej determinacji i przyznali jej miejsce w domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Natalia Woś
"Top Model 11" - uczestnicy: Natalia Woś Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Drugą finalistką została Michalina Wojciechowska. Dziewczyna ma 23 lata. Urodziła się w Olsztynie, wychowała się w Ostródzie. W wieku 16 lat pracowała jako modelka, wyjeżdżała na zagraniczne kontrakty. Zgłosiła się do "Top Model", aby wrócić do pracy w modelingu. Chciała zapomnieć o bolesnych doświadczeniach z życia osobistego. Przez trzy lata mieszkała z partnerem w Brazylii. Niestety została zdradzona i wróciła do Polski. Jurorzy nie mogli się nadziwić, jak partner mógł zdradzić tak piękną dziewczynę. Byli zgodni, że należy jej dać szansę w programie, dlatego dostała się do domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Michalina Wojciechowska
"Top Model 11" - uczestnicy: Michalina Wojciechowska Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Ostatnią finalistką została Klaudia Nieścior. Dziewczyna ma 22 lata. Pochodzi z Tarnobrzega. Pracuje w salonie kosmetycznym. W weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Tematy rodzinne są dla niej bardzo trudne. W przeszłości była jedną z najwyższych dziewczyn, miała z tego powodu kompleksy. Była cheerleaderką i tamburetką. Marzy o założeniu własnej rodziny i karierze modelki. Podczas autoprezentacji na boot campie uczestniczka pokazała zbyt wiele i została skrytykowana za zbyt seksowny strój. Jednak nie przekreśliło to ostatecznie jej szans i dostała się do domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy:  Klaudia Nieścior
"Top Model 11" - uczestnicy: Klaudia Nieścior Źródło: TVN/Marcin Tyszka
Sesja finałowa "Top Model" cz. 1
Sesja finałowa "Top Model" cz. 1 Źródło: "Co Za Tydzień"

"Top Model" – finał. Kto wygrał 11. edycję?

W trakcie finału kreacje Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego i duetu MMC zaprezentowało czternastu uczestników jedenastego sezonu "Top Model". Oprócz pokazu mody, podczas odcinka na żywo wystąpili też wokaliści - Bryska, Michał "Fox" Król, Piotr Rogucki i Karaś oraz Grzegorz Hyży. Całość poprowadziła Joanna Krupa i Michał Piróg. Na fotelach jurorskich zasiedli Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny – Anja Rubik. Ocenili oni sesję okładkową finalistek do magazynu "Glamour". O zwycięstwie zdecydowały jednak głosy widzów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Marcin Tyszka

Pozostałe wiadomości