"Kobieta na krańcu świata" jesienią wraca na antenę TVN. Jest zwiastun nowego sezonu!

"Kobieta na krańcu świata"
"Kobieta na krańcu świata" wraca na antenę TVN
Źródło: TVN
"Kobieta na krańcu świata" to program o niezwykłym charakterze, który zabiera widzów w podróż do najodleglejszych zakątków globu w towarzystwie Martyny Wojciechowskiej. W każdym odcinku prowadząca stara się poznać i zrozumieć historie niesamowitych i inspirujących kobiet mieszkających w odległych krańcach świata.

Emitowany na antenie TVN od 2009 roku, program "Kobieta na krańcu świata" przedstawia problemy i wyzwania, z którymi borykają się kobiety na całym świecie. Każdy odcinek skupia się na innym problemie od seksizmu i przemocy po biedę, znęcanie się nad zwierzętami, polowania na ludzi, etykę pracy czy prawa człowieka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Kobieta na krańcu świata" jesienią w TVN. Zwiastun
Źródło: TVN

"Kobieta na krańcu świata" – nowy sezon

Jesienią Martyna Wojciechowska znów wyruszy w podróż, aby spotkać się z bohaterkami z najodleglejszych regionów, usłyszeć ich opowieści i przybliżyć widzom ich życie oraz wyzwania, z jakimi się zmagają. W poprzednich sezonach poznaliśmy bohaterki takie jak najmniejsza kobieta świata Jyoti Amage, kolumbijska zapaśniczka, studentka szkoły Szaolin, gejsza z Kioto, kobiety z ludu Kayan w Mjanmie, które słyną z charakterystycznych długich szyi ozdobionych złotymi obręczami, saperka, mama hipopotamów, pilotka z Tanzanii czy faʻafafine z Samoa.

Program zdobył uznanie także za granicą. W maju 2017 roku odcinek pt. "Ciało i Krew", związany z rytuałami krzyżowania na Filipinach, został zrealizowany w postaci dokumentu i uhonorowany Złotym Globem na WorldMediaFestival w Hamburgu.

14. sezon programu "Kobieta na krańcu świata" już we wrześniu w TVN.

"Kobieta na krańcu świata" – gdzie i kiedy oglądać?

Najnowszy sezon programu "Kobieta na krańcu świata" staruje już w niedzielę 3 września na antenie TVN o godz. 11.30. Nowy odcinek co niedzielę. Będzie się działo - nowe wyprawy Martyny Wojciechowskiej, niezapomniane spotkania i poruszające opowieści. Zapraszamy!

"Kobieta na krańcu świata"
"Kobieta na krańcu świata"
"Kobieta na krańcu świata"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości