Martyna Wojciechowska potwierdziła nowinę, na którą wszyscy czekali. Fani są szczęśliwi

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska skomentowała plotki o byciu prowadzącą "Dzień Dobry TVN"
Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska zabrała głos w sprawie pojawienia się w programie "Dzień Dobry TVN". Potwierdziła, że widzowie będą mogli ją tam często zobaczyć, jednak w innej roli niż przypuszczano. Podróżniczka ma wspaniałe wieści. Fani nie kryją radości z takiego obrotu spraw. "Kobieta na krańcu świata" znów będzie inspirować widzów. Będą nowe bohaterki i ciekawe historie.

Martyna Wojciechowska to popularna podróżniczka i autorka programu "Kobieta na krańcu świata". Dzięki niesamowitej charyzmie, empatii i oddaniu zyskała ogromną rzeszę fanów, którzy chętnie zobaczyliby ją jako prowadzącą popularny program śniadaniowy. Podróżniczka potwierdziła, że będzie często odwiedzać studio "Dzień dobry TVN", jednak nie jako gospodyni programu. Zdradziła, że będzie pełnić zupełnie inną rolę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Martyna Wojciechowska o pierwszym odcinku "Kobiety na krańcu świata"
Martyna Wojciechowska o pierwszym odcinku "Kobiety na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska prowadzącą "Dzień Dobry TVN"?

W specjalnym wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych Martyna Wojciechowska przyznała, że w rzeczywistości planuje odwiedzać studio "Dzień dobry TVN" od jesieni, ale nie jako prowadząca programu. Zamiast tego, będzie gościć jako specjalny ekspert i opowiadać o nowych odcinkach swojego autorskiego programu "Kobieta na krańcu świata". Inspirująca kobieta znów będzie przemierzać świat w poszukiwaniu niezwykłych historii i spotkań.

"Ponad 1,3 tys. komentarzy tutaj i na Instagramie wspierających mnie w roli nowej prowadzącej programu 'Dzień Dobry TVN'! Wow! Dziękuję! I tak, potwierdzam! Będę tam od jesieni…ale wpadać gościnnie na kanapę, żeby opowiadać wam o nowych odcinkach i bohaterkach programu 'Kobieta na krańcu świata'" - przekazała prezenterka TVN.

We wpisie Martyna Wojciechowska odniosła się również do obecnej redakcji programu, podkreślając, jak bardzo ceni jej prowadzących.

"Obecny zespół 'Dzień Dobry TVN' to świetni prowadzący i prowadzące i z wielką przyjemnością będę tam zaglądać. A ja, póki co, zostaję w pracy na KRAŃCACH ŚWIATA!" - wyjaśniła Martyna Wojciechowska.

Wynikający z tej informacji entuzjazm internautów był bezcenny. Na Facebooku podróżniczki pojawiła się lawina komentarzy, w których fani wyrażali poparcie i aprobatę dla decyzji Martyny Wojciechowskiej. Podkreślali, że zapewne byłaby genialną prowadzącą, ale cieszą się, że podróżniczka nadal skupia się na swojej pasji i kontynuuje prowadzenie autorskiego programu. Uznali również, że jej gościnna obecność w "Dzień dobry TVN" będzie doskonałą okazją do podzielenia się niezwykłymi doświadczeniami i inspirującymi historiami.

"Jako prowadząca zapewne byłabyś genialna, masz dużo w sobie charyzmy, empatii i naturalności!! Tylko właśnie. Taka dusza totalnie nie wpasowuje się w ramy takiego programu i kanapy. Rób to, co kochasz, bo robisz to najlepiej"; "Na krańcu świata jesteś mi najbliższa"; "I tak trzymać, każdy ma swój świat" - czytamy w sekcji komentarzy.  

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

W nowym sezonie programu "Dzień Dobry TVN" widzowie będą świadkami wielkich zmian. Pożegnanie z dotychczasowymi prowadzącymi - Anną Kalczyńską, Andrzejem Sołtysikiem i Małgorzatą Ohme - otworzy drogę nowym twarzom. Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan także opuszczą program i wezmą udział w nowym projekcie stacji TVN. Jednak największą niespodzianką jest zapowiedź połączenia sił dwóch znanych dziennikarzy - Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego, którzy tworzyć będą nową parę prowadzących.

Jesienią na kanapach "Dzień Dobry TVN" zobaczymy zatem kilka nowych duetów, ale też starą gwardię Dorotę Wellman i Marcina Prokopa oraz Paulinę Krupińską-Karpiel i Damiana Michałowskiego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości