Ania i Mateusz z "Królowych życia" wzięli ślub humanistyczny. Na czym on polega?

Ania i Mateusz z "Królowych życia" wzięli ślub
Ania i Mateusz z "Królowych życia" wzięli ślub
Źródło: x-news
Ania i Mateusz z "Królowych życia" pobrali się. Uroczystość będzie można obejrzeć w najnowszym odcinku show. Mamy już małą zapowiedź tego, jak wyglądała ceremonia. Para zdecydowała się na ślub humanistyczny.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak to bohaterowie programu "Królowe życia", którzy dołączyli do reality show w 9. sezonie. Widzowie szybko wciągnęli się w życie pary. Ostatnio Ania i Mateusz postanowili sformalizować swój związek. Ceremonię zarejestrowały oczywiście kamery programu.

"Królowe życia". Ślub Ani i Mateusza - historia ich miłości

Program "Królowe życia" to hitowe reality show stacji TTV. Co jakiś czas dołączają do niego nowi bohaterowie. Anna Renusz - stylista fryzur i Mateusz Leśniak - zawodnik MMA pojawili się w 9. sezonie. Teraz telewizja TTV emituje 12. sezon programu.

Ania to była żona piłkarza Arki Gdynia Michała Renusza. Mateusza Leśniaka (pseudonim Tarzan) poznała w niecodziennych okolicznościach. Spotkali się... na ulicy. Kobieta jechała z koleżanką samochodem. Gdy zatrzymały się na czerwonym świetle, facet z samochodu obok poprosił ją, żeby otworzyła okno. Tym, który ją zaczepił, był Mateusz. Tego samego dnia umówili się na randkę i wkrótce potem zaczęli się spotykać na poważnie.

Na początku marca tego roku wydawało się, że ich związek wisi na włosku. Z profilu Ani zniknęły zdjęcia z ukochanym. Kobieta potwierdziła, że mieli chwilowy kryzys, który został zażegnany. Miłość zakwitła na nowo i w najbliższym odcinku programu "Królowe życia" będziemy mogli zobaczyć ślub bohaterów programu.

czt_pruszynska_randki i praca
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" wyznała dlaczego ciężko znaleźć jej drugą połówkę.

"Królowe życia". Ania i Mateusz wzięli ślub humanistyczny - na czym on polega?

Ania i Mateusz z "Królowych życia" zdecydowali się wziąć ślub humanistyczny. Taki rodzaj uroczystości charakteryzuje się spersonalizowanym scenariuszem dopasowanym do danej pary. Podczas ceremonii bardzo często małżonkowie odczytują osobiste, pisane samodzielnie przysięgi. Ten rodzaj ślubu nie jest w Polsce uznawany prawnie, ale Ani i Mateuszowi zależy tylko na słowach i czynach. Jak twierdzą, papier nie ma dla nich żadnego znaczenia.

Zobaczcie, jak państwo młodzi prezentowali się podczas ceremonii:

"Królowe życia". Ślub Ani i Mateusza - kiedy oglądać?

Ania i Mateusz zdecydowali się na ślub, podczas którego towarzyszyli im bliscy oraz ekipa programu "Królowe życia". Ceremonię będzie można zobaczyć w piątkowym odcinku 22 maja o godzinie 22:00 na TTV.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości