Programy

Anna Mucha odwiedzi Kubę Wojewódzkiego. "Dialog to nie jest równoległy monolog"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki w 4. odcinku swojego program będzie gościł TikTokerkę Marię Jeleniewską i... byłą dziewczynę. Anna Mucha opublikowała fragment rozmowy z programu.

Już w najbliższy wtorek 27 września u "Kuby Wojewódzkiego" nie zabraknie emocji. Showman po raz kolejny zaprosił do swojego programu Annę Muchę. Spotkania byłych partnerów zawsze elektryzują widownię. Lubią dogryzać sobie nawzajem, czego próbkę zaprezentowała Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie.

Anna Mucha w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Anna Mucha to znana i lubiana przez rzeszę ludzi aktorka. Ostatnio była gościnią w programie "Masterchef". Tym razem zasiądzie na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda będzie opowiadała m.in. o swojej roli w najnowszym filmie Patryka Vegi "Niewidzialna wojna". Aktorka wcieliła się w nim w matkę głównego bohatera.

Na swoim profilu na Instagramie Anna Mucha udostępniła fragment programu Kuby Wojewódzkiego. Na nagraniu przekrzykuje się z prowadzącym, mówiąc w tym samym czasie co on.

"Czasami nie da się inaczej. Dialog to nie jest równoległy monolog… ale niektórzy wciąż się uczą" - popisała aktorka.

Oprócz Anny Muchy u dziennikarza będzie gościć tiktokerka Maria Jeleniewska.

"Gdybyśmy sobie zrobili dziecko z Kubą na pierwszej randce, to Maria byłaby naszą córką" - napisała na Instagramie aktorka.

Maria Jeleniewska w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Maria Jeleniewska to najpopularniejsza Polka na TikToku. Jej konto śledzi kilkanaście milionów obserwatorów z całego świata. Nastolatka zaczynała swoją przygodę z TikTokiem w wieku 14 lat. Będąc dzieckiem, trenowała karate i pływanie, a przez pięć lat chodziła do szkoły tańca. Uczyła się tam jazzu i tańca współczesnego, jednak w pewnym momencie kontuzja uniemożliwiła rozwój tej kariery.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości