Programy

Tomasz Włosok i Sanah w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaczęli nowy sezon

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kadr z programu "Kuba Wojewódzki"

Kuba Wojewódzki rozpoczął nowy sezon swojego kultowego programu. We wtorek 1 marca wyemitowano pierwszy odcinek nowej serii. Jak Sanah i Tomasz Włosok poradzili sobie w roli gości? Na fanów programu czekają dodatkowe materiały.

Pierwszy odcinek nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki" wywołał wiele dyskusji w mediach. Dziennikarz zaznaczył, że dobór gości nie był przypadkowy. Wywiadu udzielili piosenkarka i aktor, których kariera w ostatnim czasie nabrała wyjątkowego rozpędu.

"Kuba Wojewódzki" - nowy sezon zaskoczy widzów?

Kuba Wojewódzki niewątpliwie jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy. Wywiady, które przeprowadza, często przez tygodnie są tematem do rozmów i rozważań w środowisku gwiazd. Wszystko przez szybkie reakcje, sarkazm i charyzmę. Do premiery najnowszej odsłony swojego show zaprosił gości, dla których wizyta w kultowym programie była debiutem.

Sanah i Tomasz Włosok pojawili się w programie u Kuby Wojewódzkiego. Sanah to jedna z najbardziej rozchwytywanych artystek polskiej sceny muzycznej. Młoda wokalistka podczas rozmowy z dziennikarzem zgodziła się na wykonanie na żywo premierowej piosenki, będącą jej muzyczną interpretacją wiersza "Sen we śnie" – Edgara Allana Poe’a.

Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej
Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej Małgorzata Ostrowska szczerze o polskich artystkach. Do jednej piosenkarki ma wyjątkowy sentyment.

Kuba Wojewódzki - Tomasz Włosok i Sanah

Na wizytę Tomasza Włosoka w programie Kuby Wojewódzkiego czekały setki fanów aktora. Role, w które się wcielał w szybkim tempie wyniosły go na aktorski piedestał. Artysta został doceniony i nagrodzony między innymi podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Dla osób, które z zaciekawieniem śledzą losy Sanah i Tomasza Włosoka mamy dobrą wiadomość. W Player.pl jest dodatkowy materiał z wywiadu przeprowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego.

Program Kuby Wojewódzkiego, jak zawsze będziecie mogli oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22:40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? O tym poinformujemy już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: kuba.tvn.pl

Pozostałe wiadomości