Programy

"Kuba Wojewódzki" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze? Będzie rozszerzona wersja odcinków

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
"Kuba Wojewódzki" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?

Kuba Wojewódzki znów zaprosi na swoją kanapę nowych gości. Kto przyjmie wyzwanie i zmierzy się z jego ciętymi ripostami w tym sezonie?

Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" powróci na ekrany już tej jesieni. Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. "Kuba Wojewódzki" to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Po każdym odcinku programu na widzów będzie czekała niespodzianka w serwisie player.pl.

"Kuba Wojewódzki" - kiedy nowy sezon na Playerze?

Jesienią 2022 roku na kanapie u Kuby Wojewódzkiego znów zasiądą znane i mniej znane gwiazdy. Program cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Także w nowym sezonie nie zabraknie śmiałków, którzy zasiądą na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Będą to gwiazdy estrady, sceny, ekranu, sportu, celebryci i influencerzy. Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Nowości w TVN już tej jesieni
Nowości w TVN już tej jesieni Nowości w TVN już tej jesieni Źródło: materiały prasowe TVN
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze Źródło: Player

"Kuba Wojewódzki" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN na Playerze? Daty i dni emisji?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 32. w Playerze już od 6 września. W TVN program będzie miał premierę również 6 wrzesnia, a nowe odcinki będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40. Po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości