"Kuba Wojewódzki" – od kiedy nowy sezon w TVN?

"Kuba Wojewódzki" – od kiedy nowy sezon w TVN?
"Kuba Wojewódzki" – od kiedy nowy sezon w TVN?
Źródło: TVN
Kuba Wojewódzki jesienią znów zaprosi na swoją kanapę nowych gości. Czy będą to uznani aktorzy lub muzycy, czy może wschodzące gwiazdy? A może ktoś przyjmie wyzwanie i po raz kolejny zmierzy się z ciętymi ripostami Kuby Wojewódzkiego w 34. sezonie? Już zarezerwuj sobie wtorkowe wieczory, aby nie przegapić emisji programu.

Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN już tej jesieni. W zeszłej serii na kanapie u Kuby zasiadły takie gwiazdy jak Artur Barciś, Katarzyna Nosowska, Alicja Majewska, Artur Andrus czy Andrzej Seweryn. Nie zabrakło także rozmów z młodymi celebrytami takimi jak Karolina Pisarek, Wersow czy Helena Englert. W nadchodzącym sezonie także nie zabraknie wciągających wywiadów z nowymi gośćmi.

Zobacz zwiastun:

"Kuba Wojewódzki" – sezon 34. jesienią w TVN
Źródło: TVN

"Kuba Wojewódzki" – nowy sezon

Jesienią 2023 roku na kanapie u Kuby Wojewódzkiego znów zasiądą znane i mniej znane gwiazdy. Program cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Także w nowym sezonie nie zabraknie śmiałków, którzy zasiądą na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Będą to gwiazdy estrady, sceny, ekranu, sportu, celebryci i influencerzy. Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

"Kuba Wojewódzki" – kiedy emisja w TVN?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 34. w Playerze już od 5 września. W TVN program będzie miał premierę również 5 września, a nowe odcinki będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40. Po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości