Magda Gessler w poruszającym wywiadzie o rodzinie i wychowaniu wnuczki

Magda Gessler o roli babci i zachowaniu jej córki Lary
Magda Gessler o roli babci i zachowaniu jej córki Lary
Źródło: "Co Za Tydzień"
Magda Gessler udzieliła szczerego wywiadu na temat swojej rodziny i kariery w telewizji. W jej opowieść wsłuchiwał się Olivier Janiak, który z ekipą "Co Za Tydzień" odwiedził ją na planie "Kuchennych Rewolucji". Restauratorka zdradziła, co uważa za swój największy życiowy sukces. Wyznała też, co myśli o nazywaniu jej "babcią". Jej wnuczka Nena już pokazała swój charakter. W kogo się wdała?

Magda Gessler dwa lata temu została babcią po raz pierwszy. Ma wnuczkę Nenę, która już niedługo przestanie być jedynym oczkiem w głowie gwiazdy "Kuchennych Rewolucji". Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka i potwierdziła już, że będzie to chłopiec. Czy Magda Gessler utożsamia się z rolą babci? Okazało się, że jej córka nie do końca jej na to pozwala.

Magda Gessler o swojej rodzinie, roli babci i wychowaniu dzieci

Olivier Janiak zapytał Magdę Gessler, jak czuje się w roli babci. Czy utożsamia się z tym określeniem?

- Wiesz co? Mnie już jest wszystko jedno. Mnie się wydaje, że już jestem wszystkim po kolei i bardzo jest mi z tym dobrze. Chociaż ta babcia do mnie zupełnie nie pasuje. Poza tym moja córka nie do końca pozwala mi być babcią, bo jest bardzo zaborcza i uważa, że ona jest przede wszystkim matką, a mnie przy mojej mocnej osobowości dopuszcza ostrożnie, ale coraz częściej - wyjaśniła Magda Gessler.

Restauratorka opowiedziała o swojej wnuczce. Zasugerowała, że charakter ma zdecydowanie po babci.

- Nena jest do mnie bardzo podobna z charakteru - wie, czego chce. Ja z nią jestem bardzo ostrożna, nie staram się jej narzucać zabaw, ja ją obserwuję, ja się jej uczę [...] Ja naprawdę daję całkowitą przestrzeń mojej córce i wnuczce - dodała w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Dziennikarz zapytał gwiazdę o jej dzieci, syna Tadeusza i córkę Larę. Magda Gessler przyznała, że jej dzieci zawsze były bardzo samodzielne i wyrosły na spełnionych dorosłych.

- Taką najfajniejszą edukację otrzymałam od moich dzieci. I od Tadeusza i od Lary. Oni rzeczywiście pokazali mi to, co jest ważne. Rozwinęli swoją osobowość, swoją działalność niezależnie ode mnie. Jestem z tego dumna i uważam to za swój największy sukces - podsumowała.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Magda Gessler 12 lat na planie "Kuchennych Rewolucji". Co myśli o swoim programie?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Olivier Janiak z kamerami "Co Za Tydzień" odwiedził restaurację w Tomaszowie Mazowieckim, która jako 330. w ponad 12-letniej historii programu weźmie udział w "Kuchennych Rewolucjach". Dziennikarz zapytał personel restauracji, z czym kojarzy im się postać Magdy Gessler.

"Z rzucaniem talerzami, z wielkim stresem, ale też z przygodą kulinarną" - wyznały przed kamerą kobiety z Tomaszowa Mazowieckiego.

Magda Gessler przyznała, że w programie nie jest tylko specem od gastronomii, ale i bywa terapeutą.

- Moje zdolności nie tylko psychoterapeutyczne, ale również jasnowidztwa są przerażające dla mnie samej. Siedzę przy właścicielach i zupełnie automatycznie zaczynam mówić, ile mają długów, jaki mają czynsz, jakie mają kłopoty i płynie to zupełnie tak, jakby mi to ktoś napisał w głowie - wyznała.

Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" opowiedziała również o tym, ile przyjemności dostarcza jej ten program. Wspomniała o cennej ekipie, z którą od 12 lat jeździ po całej Polsce.

- Dla mnie to jest jak sekta "Kuchennych Rewolucji" albo zakon. Bo od 12 lat praktycznie są ci sami ludzie. Moja ekipa jest ciągle ta sama. I ciągle ci sami operatorzy. To jest fantastyczne, bo oni znają się na smakach, też weszli w świat kulinarny. Są w to bardzo mocno zaangażowani - dodała.

Magda Gessler o 12 latach "Kuchennych Rewolucji". "Dla mnie to jest kuchenna sekta"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Olivier Janiak

Źródło: "Co Za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości