Paula Biskup w finale "Mam Talent!". Fani nie kryją podziwu. "Sanah rośnie konkurencja"

"Mam talent". Paula Biskup jest kopią Sanah?
"Mam talent". Paula Biskup jest kopią Sanah?
Źródło: Instagram @mamtalent_tvn
W finale "Mam Talent!" zobaczymy Paulę Biskup. 16-latka podbiła serca fanów. Po jej występie na castingu Marcin Prokop wcisnął Złoty Przycisk. Widzowie porównują jej twórczość do piosenkarki Sanah! Obejrzyjcie teledysk do autorskiego utworu Pauli Biskup. Czy rzeczywiście przypomina Wam znaną gwiazdę muzyki pop?

14. edycja programu "Mam talent" dobiega końca. Już niedługo przekonamy się, kto zasłużył na nagrodę. W odcinku castingowym Paula Biskup wykonała własną piosenkę pt. "Gorszy stan". Uczestniczka przyznała, że uczęszczała kiedyś na lekcje śpiewu, ale zrezygnowała z nich, bo stwierdziła, że nie są jej potrzebne. Na to odważne wyznanie zareagowała Agnieszka Chylińska.

"No to zobaczymy, czy nie są ci potrzebne" - powiedziała jurorka, a po występie Pauli przyznała, że faktycznie młoda wokalistka jest już gotowa na podbój polskiej sceny muzycznej. Oczarowany jej występem był Marcin Prokop, który wcisnął Złoty Przycisk i tym samym sprawił, że Paula Biskup awansowała bezpośrednio do półfinałów.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Mam Talent!". Paula Biskup jest kopią Sanah? Fani reagują na jej występ

Już po castingu fani zauważyli, że Paula Biskup kogoś im przypomina. Po odcinku półfinałowym oraz obejrzeniu teledysku dziewczyny do piosenki "Dla Ciebie" internauci nie mają wątpliwości. "Kopia Sanah" - piszą w komentarzach.

Utwór "Dla Ciebie" jest napisany i skomponowany przez młodą artystkę.

Jest to utwór, z którego jestem szczególnie dumna i który na pewno zawsze będę już kojarzyć z pięknymi chwilami przeżytymi wczoraj w programie "Mam Talent!". Włożyłam dużo pracy w przygotowanie teledysku, którego efekt końcowy uwielbiam
- wyznała na Instagramie.

Internauci gratulują jej ogromnego talentu i zwracają uwagę na to, że poradzi sobie w branży bez nawiązywania do stylu Sanah.

"Przecież to się aż prosi o duet z Sanah!" - czytamy.

"Dziewczyna ma 16 lat i tak wielki talent. Sądzę, że Sanah rośnie ogromna konkurencja, ale wierzę, że dla obu znajdzie się miejsce na polskim rynku muzycznym, w którym liczy się tylko powierzchowność i sztuczność. Sanah pokazała, że można inaczej, tego samego życzę Pauli" - napisała internautka.

"Młoda utalentowana gwiazda. Nie ma sensu porównywać ją do Sanah. Ona na tak młody wiek już jest gwiazda!!! Ma mnóstwo czasu, żeby przebić Sanah! Jest na dobrej drodze!!" - oceniła inna osoba.

Paula Biskup awansowała do finału "Mam Talent!". Kiedy obejrzeć?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Wśród komentarzy pojawił się również ten, nawiązujący do decyzji Marcina Prokopa.

"Uważam, że Złoty Przycisk dla tej uczestniczki był słuszny... Teraz wiem, dlaczego Marcin Prokop podjął taką decyzję i wcale się nie dziwię! Uczestniczka ma niebywały głos, którym może podbić cały świat. Brawa dla niej" - stwierdził widz.

W półfinale na żywo uczestniczka wykonała wspomnianą wyżej balladę "Dla ciebie". Jan Kliment życzył Pauli tego, aby znalazła na swojej drodze uczciwą osobę, która pomoże jej osiągnąć sukces. 16-latka awansowała do finału za sprawą poparcia Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak w trakcie głosowania jurorów.

Wielki finał programu "Mam Talent!" już w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. Oglądajcie w TVN o godz. 20.00.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @mamtalent_tvn

podziel się:

Pozostałe wiadomości