Programy

Pierwsza taka sytuacja w historii "Top Model". Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model". Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę

Finał "Top Model" coraz bliżej. Już w następnym odcinku jury wyłoni trójkę szczęśliwców, którzy staną do walki o główną nagrodę. Tymczasem Joanna Krupa zrobiła coś, co w programie jeszcze nie miało miejsca.

Do wielkiego finału "Top Model" dotrze tylko trójka uczestników. Obecnie możemy obserwować ich zmagania podczas wyjazdu na Fashion Week do RPA. Kto poradzi sobie najlepiej i powalczy o główną nagrodę? Zadecydują jak zwykle Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński.

"Top Model" – fashion week w RPA

W 12. odcinku programu "Top Model" uczestnicy zmagają się z zadaniami w Republice Południowej Afryki. Tuż przed Fashion Weekiem z programem pożegnała się Ola, zdobywczyni złotego biletu. Tym razem uczestnicy ponownie stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki i musieli zapozować do zdjęcia, skacząc do basenu. Sesja panelowa odbyła się na plaży w Johannesburgu.

Później modele wzięli udział w castingach do pokazów mody. Dla projektantów ważne było wszystko, ale przede wszystkim to, kto wpasuje się w ich styl i nie będzie odstawał od reszty profesjonalnych modeli. Niestety nie poszczęściło się Michalinie, która jako jedyna nie została wybrana do żadnego pokazu. Według uczestniczki powodem był jej wzrost 175 cm i zbyt szczupła sylwetka.

"Po prostu czuję, że to jest takie niesprawiedliwe" - mówiła zapłakana.

Michalina uważała, że niesprawiedliwe jest to, że Klaudia, która początkowo radziła sobie w programie gorzej, na Fashion Weeku spodobała się projektantom.

"Nie zna angielskiego, przytyła przed Fashion Weekiem, uczyłam ją chodzić" - wyliczała Michalina.

Finalnie jednak Michalinie udało się przekonać do siebie projektanta na ostatnim castingu, dlatego dostała jeden pokaz.

"Top Model" – Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę

Chociaż Michalina wypadła bardzo dobrze podczas sesji panelowej, to jurorzy podczas oceny brali także pod uwagę jej niepowodzenie na castingach. Zasugerowali Michalinie, że problemem nie jest jej wzrost, a fakt, że jest drobna. Nie zgodziła się z tym Adriana.

"Tak mnie wkurzyła [...]. Powiedziała, że widocznie to nie jest kraj dla szczupłych dziewczyn [...]. A ja co? Mam też 36. Atmosfera siadła i to ostro" - skomentowała.

Michalina została wskazana przez jurorów do opuszczenia programu. Joanna Krupa nie zgodziła się jednak z tą decyzją.

"Jesteś moją ulubienicą i kocham cię ponad wszystko. Sumienie by mi nie dało spać, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii 'Top Model' ja kogoś wracam. Chcę Cię zobaczyć na Fashion Week" - powiedziała jurorka.

Michalina może zostać w programie i wziąć udział w Fashion Weeku. To pierwsza taka sytuacja w historii programu. Dotychczas osobę wytypowaną do odpadnięcia przywracał jedynie Michał Piróg. W tej edycji immunitet podarował Maćkowi.

"Top Model" – kiedy finał 11. edycji?

Finał 11. edycji "Top Model" odbędzie się 7 grudnia. W trakcie odcinka na żywo zobaczymy sesje zdjęciowe, w których wezmą udział finaliści. Jury przydzieli punkty, ale o tym, kto wygra program, zadecydują widzowie. Podczas finału na żywo odbędzie się także pokaz, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy 11. edycji. Osoba, która wygra program, otrzyma 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour" i kontrakt z międzynarodową agencją.

Zobacz kulisy programu "Top Model":

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości