Mariusz Kozak i Sebastian Szarata z TTV wystąpili w teledysku Ani Wyszkoni

Premiera "Pokusy". Mariusz Kozak i Sebastian Szarata
Premiera "Pokusy". Mariusz Kozak i Sebastian Szarata
Źródło: MWMEDIA
Anna Wyszkoni to bezapelacyjnie jedna z ulubionych i najbardziej znanych polskich piosenkarek. Niedawno wydała swój piąty, solowy album "Z cegieł i łez". W jednym z teledysków fani jej twórczości zobaczą Mariusza Kozaka i Sebastiana Szaratę — parę doskonale znaną widzom TTV.

Anna Wyszkoni zaprosiła dziennikarzy na plan teledysku "Dla ciebie". To właśnie tym utworem chce przekazać odbiorcom znaczenie miłości, akceptacji i uczuć, które mogą zrodzić się między ludźmi. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o związku
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o partnerstwie i miłości. Kto rządzi w tej relacji?

Mariusz Kozak w teledysku Anny Wyszkoni 

17 lutego odbyła się premiera teledysku Anny Wyszkoni do singla "Dla Ciebie" promującego nową płytę. Kamery "Dzień Dobry TVN" towarzyszyły wokalistce podczas nagrań do tego wyjątkowego wideo. Artystka do stworzenia klipu zaprosiła między znanych i nieznanych szerszej publiczności znajomych. Wśród nich znalazł się Mariusz Kozak ze swoim życiowym partnerem — Sebastianem Szaratą. 

"Przytulamy się w teledysku Ani Wyszkoni. Zobaczcie!" - napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych bohater programu "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Jak prace nad teledyskiem opisywała Anna Wyszkoni?

"Jestem podekscytowana. Na planie jest dość tłoczno, jest spora grupa ludzi, ale to dlatego, że będziemy pokazywać dużo miłości w tej piosence. [...] Klip będzie bardzo minimalistyczny, pełen jasnych kolorów i światła. Wszystko po to, by nie odwracać uwagi od głównych bohaterów i motywu przewodniego — miłości" - powiedziała. 

Jak przyznał reżyser klipu, Marcin Kopiec, za wizję artystyczną teledysku odpowiadała piosenkarka. To właśnie ona jest narratorem piosenki i stara się przenieść słuchaczy i widzów do życia bohaterów muzycznego obrazu. 

Anna Wyszkoni o nowej solowej płycie

Anna Wyszkoni w rozmowie dla "Dzień Dobry TVN" wyznała, jak wyglądały prace nad tekstami jej piosenek na nowej płycie. Okazało się, że w tworzeniu pomagał jej partner. Piosenkarka zaznaczyła też, że choć kocha sceniczne życie, bardzo docenia każdą chwilę spędzoną na łonie natury, w ciszy, spokoju i otoczeniu najbliższych jej osób. 

"Pisałam tekst z moim partnerem Maćkiem. Jak później się okazało, on swoją część pisał dla mnie, a ja swoją część pisałam dla naszej córki. To była taka inspiracja do tego, żeby pokazać miłość w różnych odsłonach. Docierały do mnie sygnały od moich fanów, którzy w przeróżny sposób interpretowali ten tekst. Niektórzy śpiewali ją dla swoich dzieci, inni dla partnerów, a była też dziewczyna, która śpiewa ją sobie dla samej siebie w lustrze. Ta miłość do samych siebie też nam jest bardzo potrzebna, to jest bardzo ważny element naszego życia. W teledysku to wszystko będzie. [...] Ja na co dzień mieszkam pod Wrocławiem i taka forma mi bardzo odpowiada, bo mogę zawsze uciec od zgiełku, tzw. naszego show-biznesu. Potrzebuję natury, potrzebuję znajomości z sąsiadem, bliskości człowieka takiego normalnego i tej naszej szarej codzienności, żeby było mi w życiu dobrze. Wtedy też to bycie na scenie jest dla mnie po prostu jeszcze bardziej wyjątkowe" - powiedziała. 

Posłuchajcie nowej piosenki Anny Wyszkoni:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości