Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest uczestniczka nowej edycji?

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Źródło: TVN
Marta Podbioł to uczestniczka 8. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat?

Bohaterami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz oraz Marta Podbioł. To właśnie ostatnia uczestniczka wywołała największe zainteresowanie widzów. Przed kamerami pokazała swojego synka.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest, wiek, związki

Marta Podbioł ma 32 lata i pochodzi z Katowic. Jest mamą synka Rysia, który ma 2,5 roku. Jak przyznaje, chłopczyk jest trochę rozpuszczony. Marzeniem uczestniczki jest pełna rodzina, a udział w programie traktuje, jak rozwiązanie wszystkich swoich problemów. Do niedawna nie miała potrzeby bycia w związku, ale w końcu zaczęła jej doskwierać samotność, dlatego zdecydowała się na udział w programie.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - mąż

Mężem Marty Podbioł został Maciej Mikołajczak. Zachowanie mężczyzny podczas ślubu wzbudziło kontrowersje. Wielu widzów krytykowało jego nerwowy śmiech podczas ceremonii. Maciej Mikołajczak wyjaśnił nam, co kryło się za śmiechem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr spotyka się z inną uczestniczką show?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr odpowiedział na pytania od fanów. Jego serce jest już zajęte?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - Instagram

Marta Podbioł prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @martapodbiol1. Na swoim profilu często publikuje zdjęcia z synkiem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości