Marta Szatańska o związku Dominika i Amelii z "Top Model". Utrzymują relacje po programie?

Marta Szatańska o związku Dominika z Amelią
Marta Szatańska o związku Dominika z Amelią
Źródło: TVN/Instagram
Sensacyjne doniesienia dotyczące uczucia między Amelią a Dominikiem w programie "Top Model" wstrząsnęły fanami, którzy nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Marta Szatańska, jedna z uczestniczek modowego show, postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Odpowiedziała na pytania obserwatorów na Instagramie.

Dominik Szymański to zwycięzca 12. edycji "Top Model". W trakcie programu nic nie zwiastowało rodzącego się uczucia między nim a Amelią Wnęk, która również brała udział w programie. Okazało się jednak, że para przez wiele miesięcy ukrywała związek. Marta Szatańska w programie nawiązała przyjacielską relację z Dominikiem, czego nie można było powiedzieć o jej stosunku do Amelii. Atmosfera między nimi była napięta. Dlatego też fanów szczególnie interesuje jej opinia na temat związku uczestników.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominika Wysocka z "TM" o zbliżającym się ślubie i świętach
Dominika Wysocka z "TM" o zbliżającym się ślubie i świętach. "Spędzamy razem wszystko z narzeczonym"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Szatańska o związku Dominika z Amelią z "Top Model"

Jedno z pytań internautów dotyczyło tego, czy Marta wiedziała o związku Amelii i Dominika przed finałem "Top Model". Dziewczyna nie pozostawiła fanów w niepewności. "Tak" - odpowiedziała.

Zapytano ją również o to, czy sądzi, że Amelia jest z Dominikiem ze szczerych intencji. W tym przypadku Marta Szatańska postanowiła zachować neutralność. Stwierdziła, że nie jest w stanie ocenić uczuć innych. Wyjawiła jednak, że Dominik nie był w jej guście.

"Nie mi to oceniać, nie czytam w myślach, ale wiem, że Dominik nie był w jej guście. Mi mówiła o Tadeuszu. Ale skoro są szczęśliwi, to trzymam za nich kciuki" – powiedziała uczestniczka "Top Model".

Fani byli szczególnie zainteresowani relacjami między uczestnikami po zakończeniu programu. Marta Szatańska zdradziła, że z Dominikiem rozmawia normalnie, bez szczególnych spięć.

Niezwykle intrygujący był również fakt, że Amelia wspomniała o rozmowie Marty z jej byłym narzeczonym. Dziewczyna miała już dosyć pytań, dlatego opublikowała screen z rozmowy z eks koleżanki z programu. Na stories możemy przeczytać krótką wymianę zdań między nimi. Chłopak zapytał Martę, jak się czuje po tylu dniach spędzonych w programie oraz jak wyglądał Fashion Week w Kopenhadze. Ta odpowiedziała mu zdawkowo.

Marta Szatańska o związku Dominika z Amelią z "Top Model"
Marta Szatańska o związku Dominika z Amelią z "Top Model"
Źródło: Instagram

Dominik Szymański i Amelia Wnęk z "Top Model" są parą

Pogłoski o tym, że Dominik Szymański z 12. edycji "Top Model" ma dziewczynę, krążyły po sieci od dłuższego czasu. W końcu model postanowił zakończyć spekulacje i opublikował na swoim profilu na Instagramie film, na którym całuje się z wybranką. Okazało się, że jest nią Amelia Wnęk, również uczestniczka "Top Model".

Co ciekawe w trakcie trwania programu modelka była zaręczona, dlatego reakcje obserwatorów na Instagramie były mieszane, jednak znacząca większość gratuluje zakochanym.

"Takie szybkie zdanie wyjaśnienia dla wszystkich osób, które chyba nigdy nie zaznały miłości w swoim życiu i bardzo przykro mi z tego powodu. Ja i Dominik jesteśmy już ze sobą od kilku miesięcy, jednak o związku powiedzieliśmy dopiero teraz, bo chcieliśmy pierwsze miesiące mieć dla siebie i skupić się na uczuciach" - wyjaśniała Amelia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości