Programy

Martyna Końca ze "ŚOPW" urodziła. Dumna mama pokazała zdjęcie dziecka

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła swoje pierwsze dziecko. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem i synek przyszedł na świat po terminie.

Martyna Końca to uczestniczka 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w jej przypadku miłosny eksperyment się nie powiódł, to odnalazła szczęście po programie. Z nowym partnerem doczekała się pierwszego dziecka.

Martyna Końca ze "ŚOPW" urodziła - płeć dziecka

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obwieściła radosną nowinę na Instagramie. Była uczestniczka miłosnego eksperymentu powitała na świecie synka. Nie zdradziła jednak na razie, jak będzie miał na imię. Jak się czuje młoda mama i jej dziecko?

"10 dni po terminie i oto w końcu jest- nasz cud. Najpiękniejszy syn, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak na 10/10. Powiem tak- nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć, nie była prosta, ale zdecydowanie warta" - napisała Martyna Końca.

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Wyjaśnił, jak wygląda obecnie jego życie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Końca ze "ŚOPW" - przygotowania do porodu

Martyna Końca jeszcze niedawno publikowała zdjęcia ze swojej ciążowej sesji fotograficznej. Pod jedną z fotografii napisała, że długo przygotowywała się do sesji i obawiała się, że nie zdąży jej wykonać. Udało jej się jednak namówić do współpracy siostrę, która wykonała fotografie. Uczestniczka w niedawnej rozmowie z nami opowiedziała o przygotowaniach do porodu. Przeczytacie tutaj.

Martyna Końca - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Martyna Końca brała udział w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety wybranek dobrany przez ekspertów nie przypadł jej do gustu. Już na początku znajomości poinformowała go, że nie jest w jej typie. Z każdym kolejnym dniem utwierdzała się w swoim przekonaniu, więc jej decyzja była oczywista. Nie chciała pozostać w małżeństwie. W wywiadzie z nami wyznała, że nigdy nie miała szczęścia w miłości, więc nie zdziwiło ją niepowodzenie w programie. Opowiedziała jednak, jak poznała nową miłość. Przeczytajcie tutaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

Pozostałe wiadomości