Martyna Zawadzka z "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Martyna Zawadzka z "True Love"

Martyna Zawadzka to jedna z uczestniczek nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Martyna Zawadzka wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. W programie "True Love" będzie próbować odnaleźć swoją "prawdziwą miłość". Czy jej się to uda?

Martyna Zawadzka z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Martyna Zawadzka ma 31 lat i pochodzi z Warszawy. Zawodowo spełnia się w roli asystentki managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim. Dużo radości daje jej także gotowanie i pieczenie, a czekoladę uważa za lek na całe zło tego świata. Dla równowagi kocha być aktywna fizycznie, niedawno ukończyła Runmageddon, planuje także półmaraton oraz start na ekstremalnej trasie rowerowej. Bardzo dużo spaceruje ze swoim psem, którego przygarnęła ze schroniska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"40 kontra 20" - wywiady z uczestnikami

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłośćcozatydzien.tvn.pl
wideo 2/11

Martyna Zawadzka z "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Martyna Zawadzka na pierwszy rzut oka jest miła i spokojna, ale to tylko pozory. W rzeczywistości to temperamentna dziewczyna ze Śląska! Jest pełna życia i konkretna, a jej autentyczność jest jej największym atutem. Ma w sobie dużo dziecięcego entuzjazmu, który bezustannie pielęgnuje. Uwielbia imprezy na powietrzu, taniec, szaleństwo i zabawę do białego rana. Jest osobą bardzo empatyczną, ma tendencję do usprawiedliwiania ludzi i wzruszania się na filmach.

Martyna Zawadzka uwielbia być w związku, a życie singielki w ogóle do niej nie przemawia. Ma za sobą dwa związki, w tym jeden 12-letni. Odkąd jest singielką, często korzysta z aplikacji randkowej, niestety wśród wielu kandydatów nie było tego jedynego. Lubi romantyczne randki, ale to na tych ekstremalnych bawi się najlepiej. Szuka pewnego siebie mężczyzny, z otwartą głową i wychodzącego z inicjatywą na wspólne, aktywne spędzanie czasu.  

Martyna Zawadzka z "True Love"
Martyna Zawadzka z "True Love" Martyna Zawadzka z "True Love" Źródło: Materiały prasowe

Martyna Zawadzka z "True Love"  – Instagram

Na razie nie wiadomo, czy Martyna Zawadzka jest obecna w mediach społecznościowych. Jak tylko jej konto pojawi się w serwisie, zaktualizujemy tekst i dodamy jej nick.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostałe uczestniczki programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości