Michał Meyer o uczestnikach "Mask Singer". "Dbam o to, aby nie przebywać za blisko nich"

Nowy program TVN. Michał Meyer jest prowadzącym "Mask Singer"
Nowy program TVN. Michał Meyer jest prowadzącym "Mask Singer"
Źródło: Materiał prasowy TVN/ X-NEWS
5 marca rusza nowy rozrywkowy show TVN. Program "Mask Singer" to najpilniej strzeżony telewizyjny projekt. Nie wiemy, kim są uczestnicy, bo gwiazdy występują w maskach. Najbliżej nich jest prowadzący — aktor Michał Meyer. On i detektywi to mieszanka wybuchowa programu!

Program "Mask Singer" to długo wyczekiwany telewizyjny format owiany nutką tajemnicy. Show rządzi się własnymi prawami, nie ma w nim jurorów i oceniania muzycznych występów uczestników. W tej rozgrywce najważniejsza jest dobra zabawa i odgadywanie, kto kryje się pod maską. Znamy tylko detektywów: Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kacpra Rucińskiego i Kubę Wojewódzkiego. Nad całością czuwa prowadzący — Michał Meyer. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedział o programie i swojej roli. Czy chociaż on może uchylić nam rąbka tajemnicy?

"Mask Singer". Michał Meyer o specyficznych zasadach show

Michał Meyer opowiedział nam o zasadach panujących w show.

- Dużo emocji przeze mnie przechodzi w związku z tym, że rola prowadzącego jest dla mnie nowa. Codziennie odkrywam coś nowego i jest tutaj sporo wyzwań. Cały czas się uczę i nie ukrywam, jest troszeczkę nerwów [...] Ten format jest dość niestandardowy. To nie jest konkurs, nie jest rywalizacja. To jest show i na dużą skalę zorganizowane kalambury [...] Tu są gwiazdy, które są już znane, nie przyszły zapracować na swoją popularność. Robią wszystko, abyśmy ich nie rozpoznali, a nie na tym do tej pory polegała ich praca.

I dodał:

- Jednym z moich zadań jest ustawianie ich na właściwych pozycjach i pilnowanie, żeby nie spadali ze sceny. Trudno jest im się w tym poruszać. Maska i szczelny kostium zabiera im wszystkie atrybuty, z których korzystają na co dzień zawodowo [...] Jedni idą we wdzięki, inni nawet jak dobrze śpiewają, to dbają o to, aby ich charakterystyczne znane głosy nie były zbyt łatwo rozpoznawalne — mówi prowadzący show.

Poniżej cała rozmowa z Michałem Meyerem. Obejrzyj wideo, czy prowadzący wie coś więcej niż detektywi?

MASK SINGER. Michał Meyer — czy wie więcej niż detektywi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest Michał Meyer? Kariera i rodzina

Michał Meyer zdobył ostatnio dużą popularność dzięki roli w serialu TVN7 "Zakochani po uszy". Aktor słynie z komediowego zacięcia. Występował w programie Szymona Majewskiego w TVN. Parodiował tam Kubę Wojewódzkiego, Tomasz Kammela, Colina Farrella, Pascala Brodnickiego, Grzegorza Napieralskiego i Justina Biebera.

Michał Meyer jest zaręczony z aktorką Kamilą Kamińską. W maju 2021 para przywitała na świecie córeczkę Jaśminę. Co ciekawe, aktorzy wcielali się w ciekawe postacie w serialu "Zakochani po uszy". Właśnie tam grali najpierw zakochanych, a później wrogów. Miłosna chemia z produkcji przeniosła się na życie prywatne.

"Zobaczyłem Kamę na peronie Dworca Centralnego w Warszawie. Jechaliśmy pierwszy raz na próby i przymiarki do Krakowa. Pamiętam, że Kama zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Coś nieokreślonego, czułem, że jakąś ważną rolę odegra w moim życiu" - tak prowadzący "Mask Singer" powiedział o swojej ukochanej w "Dzień Dobry TVN".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiał prasowy TVN/ X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości