Programy

Bartek Jędrzejak wystąpi w "Milionerach" 14 lutego. Na co przeznaczy wygraną?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
Fundacja TVN, dziendobry.tvn.pl
Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak otrzymał niezwykłą szansę - stanie do walki o główną nagrodę w teleturnieju "Milionerzy". Razem z Darią Ładochą powalczą o milion. Kwota, którą uda im się zdobyć, zostanie przekazana na wyjątkowy cel.

Na widzów telewizji TVN czeka odcinek specjalny programu "Milionerzy". Suma, jaką zdobędzie para uwielbiana przez widzów stacji, zostanie w całości przeznaczona na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w ramach inicjatywy Fundacji TVN.

Bartek Jędrzejak o depresji

Bartek Jędrzejak jako jeden z nielicznych dziennikarzy w bardzo otwarty i bezpośredni sposób opowiada o depresji i wszystkim, co z takimi zaburzeniami się łączy. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, że często dorośli nie potrafią znaleźć sił, by dostrzec problem i zacząć się leczyć. Tym bardziej za konieczność uważa pomoc w wybudowaniu specjalistycznego Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. 

Dziennikarz w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjawił, że największe zmiany w swoim zachowaniu i samopoczuciu zauważył, gdy otrzymał rolę prowadzącego nowy sezon programu "Big Brother". 

"Poprowadziłem pierwszy odcinek, to były ogromne emocje, potworny stres. I ten stres na koniec dopchnął korek. Pamiętam, że nie mogłem wtedy zasnąć, pół nocy przekręcałem się z boku na bok. Miałem poczucie, że bolą mnie mięśnie, byłem podenerwowany. Rano wstałem jako zupełnie inny człowiek – z potwornym lękiem, że wstaję. Po drugie przestałem jeść. Po trzecie wyjście z domu dla mnie było jak zdobywanie K2. Zaczęły się objawy psychosomatyczne, wymioty".

Bartek Jędrzejak może wygrać milion! Odcinek specjalny "Milionerów" już niedługo na antenie TVN
Bartek Jędrzejak może wygrać milion! Odcinek specjalny "Milionerów" już niedługo na antenie TVN Bartek Jędrzejak wraz z Darią Ładochą staną do walki o główną nagrodę w teleturnieju "Milionerzy"

"Milionerzy" odcinek specjalny

Bartek Jędrzejak wyjawił, że liczy na pomoc publiczności oraz telefon do przyjaciela. Po drugiej stronie słuchawki będzie czekał Marcin Prokop. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN wyjaśnił, że nawet, gdyby milion złotych powędrował w jego ręce, znaczącą część przekazałaby na cele charytatywne oraz pomoc swojemu zaadoptowanemu byczkowi - Hugo.

Walentynkowy odcinek "Milionerów" zostanie wyemitowany na antenie TVN w poniedziałek, 14 lutego. Suma, którą uda się zdobyć zostanie w całości przekazana Fundacji TVN.

"Blisko dziewięć procent polskich dzieci wykazuje zaburzenia w stopniu wymagającym profesjonalnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. W odpowiedzi na ten problem Fundacja TVN w porozumieniu z Centrum Zdrowia Dziecka podjęła decyzję o budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży" - informuje Fundacja TVN.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: Fundacja TVN, dziendobry.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości