"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

Mateusz Hładki
Mateusz Hładki
Źródło: TVN
Nowe programy i kontynuacje tych kultowych na dobre zagrzały miejsce w wiosennej ramówce naszych stacji. Tymczasem telewizja TVN7 przygotowała dla widzów niespodziankę. Mateusz Hładki zaprosi na swój subiektywny, show-biznesowy przegląd najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Program "Mówię Wam" to doskonała okazja, żeby nadrobić zaległości i zapoznać się z najgorętszymi newsami z życia gwiazd i dowiedzieć się co w trawie piszczy.

Program "Mówię Wam" to aktualne wydarzenia z życia gwiazd naszego rodzimego podwórka jak i zza oceanu, tematy, które rozgrzewają opinię publiczną do czerwoności oraz najnowsze trendy i gwiazdy social mediów rozłożone na czynniki pierwsze w subiektywnej interpretacji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7

W programie "Mówię Wam" oprócz przeglądu aktualnych wydarzeń, nie zabraknie również rozmów z wyjątkowymi gośćmi. Każdy odcinek to jeden duży wywiad z osobą, która aktualnie rozgrzewa wyobraźnie widzów. Prowadzący, nie będzie się bał zadać trudnych pytań i zmierzyć swoich rozmówców z kontrowersjami wokół ich osoby. Sprawdzi również, jakie jest prywatne podejście jego gości do różnych bieżących tematów, wynikające z ich doświadczenia życiowego i pracy zawodowej. Na koniec box office, czyli rekomendacje filmowe i książkowe!

Sprawdź, jakie programy znajdziesz w wiosennej ramówce TVN.

"Mówię Wam" – Mateusz Hładki poprowadzi nowy program

Program "Mówię Wam poprowadzi Mateusz Hładki, który jest doskonale znany widzom "Dzień Dobry TVN". W kąciku show-biznesowym opowiada o życiu znanych i lubianych, a w ramach autorskich cykli "Historia jak z żurnala" czy "Krótka piłka" przeprowadza wywiady z gwiazdami. Teraz stanął przed nowym wyzwaniem.

Gospodarz nowego programu TVN7 programu "Mówię Wam" co tydzień w dowcipny i zdystansowany sposób objaśni najciekawsze, najbardziej kontrowersyjne wydarzenia. Połączy kropki, zinterpretuje fakty i niejednokrotnie rzuci nowe światło na poruszane tematy, ukazując zdarzenia w szerszym kontekście. 

Mateusz Hładki
Mateusz Hładki
Źródło: TVN

"Mówię Wam" w TVN7 – kiedy oglądać?

Emisja od 13 kwietnia w każdą sobotę o godzinie 11.25 na antenie TVN7. Powtórka w niedzielne popołudnie w TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości