Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie TVN?
Ramówka na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie TVN?
Źródło: TVN
Największe gwiazdy, nowe formaty telewizyjne, emocjonujące programy, znane i lubiane kontynuacje – to wszystko czeka tej wiosny na widzów TVN! Co oglądać od marca w TVN? Oto lista nowych gorących produkcji takich jak "MasterChef Nastolatki" czy "Czas na Show. Drag Me Out". Ze świeżymi sezonami wracają też ukochane przez widzów "Kuchenne rewolucje" czy "Mam Talent!".

Wiosną 2024 r. na widzów TVN czekają najgorętsze światowe formaty, a telewizyjne hity zagwarantują mnóstwo niezapomnianych przeżyć i fascynujących historii. Bogactwo oferty, jakość treści i zaangażowanie sprawią, że stacja po raz kolejny wyznaczać będzie standardy rozrywki na najwyższym poziomie. Sprawdź, co przygotowała stacja tym razem!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

"Mam Talent! 15" – od 2 marca w TVN

"Mam Talent!" to najbardziej spektakularne show w Polsce. Kto tym razem zachwyci jury oraz publiczność swoim talentem? Jest o co walczyć – na zwycięzcę czeka przepustka do kariery oraz czek na 300 000 złotych. W pierwszym odcinku 15. edycji „Mam Talent!” zobaczymy 11 robiących wrażenie występów. Ci, którzy zasłużą na potrójne TAK usłyszane od jury, będą mieli szansę powalczyć o udział w odcinkach na żywo, a następnie – w wielkim finale.

Pierwszy odcinek 15. edycji programu "Mam Talent!" już 2 marca - emisja w soboty o godzinie 20:00 na antenie TVN oraz w Player.pl.  

"Mam Talent!"
"Mam Talent!"
Źródło: TVN

"MasterChef Nastolatki" – od 3 marca w TVN

Rozpoczyna się nowa odsłona najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Tym razem kuchnią zawładną utalentowani uczestnicy w wieku od 13 do 17 lat. Pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, zaś Michał Korkosz "Rozkoszny" zadebiutuje jako Influencer kulinarny, będąc jednocześnie wsparciem dla zawodników.

Emisja 1. odcinka "MasterChef Nastolatki" już 3 marca - emisja w niedziele o godz. 20.00 w TVN i Playerze.

"MasterChef Nastolatki"
"MasterChef Nastolatki"
Źródło: TVN

"Czas na Show. Drag Me Out" – od 5 marca w TVN

Czas na show, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Wiosną scenę przejmą najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara - sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną Królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem? O tym zadecyduje wymagające jury - Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak. W zmaganiach uczestników wesprze prowadząca program, prawdziwy wulkan energii - Mery Spolsky. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć Tomaszowi Karolakowi, Michałowi Mikołajczakowi, Tadeuszowi Mikołajczakowi, Kamilowi Szymczakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Dariuszowi Zdrójkowskiemu w przygodzie ich życia.

Nowy program "Czas na Show. Drag Me Out" już od 5 marca - emisja we wtorki o 21.35 tylko w TVN

Adelon, Himera, Gąsiu
"Czas na Show. Drag Me Out" - mentorki
Adelon, Himera, Gąsiu
Źródło: materiały prasowe TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – od 28 lutego w TVN

"The Traitors. Zdrajcy" to format, który zelektryzował świat. Jego formuła inspirowana jest popularną grą Mafia, w której uczestnicy zostają podzieleni na "lojalnych" i "zdrajców". Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Zadaniem tytułowych zdrajców będzie wyeliminowanie "lojalnych". Natomiast ci zrobią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować swoich przeciwników, a przede wszystkim - ochronić siebie. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. Program prowadzi Malwina Wędzikowska. 

"The Traitors. Zdrajcy" już od 28 lutego - emisja w środy o 21.35 w TVN i Playerze.

"The Traitors"
"The Traitors"
Źródło: TVN

"Kuchenne Rewolucje 28" – od 7 marca w TVN

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w barze "Chicken Go" w Żninie, pizzerii "Świńskie sprawki" w Łodzi, czy znanemu z kuchni meksykańskiej lokalowi "Don Martinez" w Rybniku. Ekipa programu odwiedzi też Bydgoszcz, Nowy Targ, Myszęcin oraz Nowy Tomyśl. To będzie wiosna pełna wyzwań!

Nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" już od 7 marca - emisja we czwartki o godz. 21.35 w TVN.

"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
+9
Zobacz galerię

"Niezwykłe Stany Prokopa 4"  – od 3 marca w TVN

Marcin Prokop wyrusza w kolejną podróż za Ocean. Według powszechnych przekonań, Stany Zjednoczone to kraina nieskończonych możliwości, gdzie każdy może spełnić swoje marzenie o szczęściu. W nowym sezonie "Niezwykłych Stanów Prokopa" prowadzący spotka się więc z bardzo różnymi bohaterami, którzy znaleźli swoją receptę na życiowe spełnienie, aby dowiedzieć się, czy istnieje zestaw uniwersalnych reguł, które gwarantują nam szczęście. Dzielnica Skid Row w Los Angeles, siedziba NASA w Pasadenie, pustynia w Utah, kopalnia złota w Colorado oraz mnóstwo innych miejsc – każdy odcinek to nowe historie i wyprawy do zakamarków Ameryki, które prowadzący będzie odkrywać razem z widzami.

Nowy sezon "Niezwykłych Stanów Prokopa" już 3 marca - emisja w niedziele o 11.40 na antenie TVN. 

"Niezwykłe Stany Prokopa 4"
"Niezwykłe Stany Prokopa 4"
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" – nowy program w TVN

TVN przygotował również coś specjalnie dla fanów sportowych zmagań i zaciętej rywalizacji. W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Zarówno Małgosia jak i jej konkurenci muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Datę premiery programu poznamy wkrótce.

"Kuba Wojewódzki" – od 5 marca w TVN

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. "Kuba Wojewódzki" to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji.

Nowy sezon programu Kuby Wojewódzkiego już od 5 marca - emisja jak zwykle we wtorki o 22.40 w TVN. Specjalne fragmenty także w Playerze.

Kuba Wojewódzki przed laty
Kuba Wojewódzki przed laty
Źródło: TVN

Pierwszy sezon serialu "Odwilż" – od 4 marca w TVN

Serial HBO Max "Odwilż" śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę. W roli głównej Katarzyna Wajda. W pozostałych rolach pojawią się Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

Serial HBO Max "Odwilż" od 1 marca będzie można oglądać w Playerze. 4 marca premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany także na antenie TVN o 21.35.

"Odwilż"
"Odwilż"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości