"Kuchenne Rewolucje 28". Te restauracje odwiedzi Magda Gessler 

"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
"Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
Źródło: TVN
Program "Kuchenne Rewolucje" pojawi się w już 7 marca na antenie TVN. Fani formatu z pewnością nie mogą doczekać się najnowszych rewolucji w polskich punktach gastronomicznych. Magda Gessler od ponad 14 lat podróżuje po mapie Polski, pomagając właścicielom restauracji w rozmaitych metamorfozach ich lokali. Jakie restauracje odwiedzi słynna restauratorka? 

Przed nami już 28. sezon "Kuchennych Rewolucji". W nadchodzących odcinkach Magda Gessler zawita w Łodzi, Bydgoszczy, Nowym Targu, Nowym Tomyślu oraz Rybniku. Poznajcie niektóre z miejsc, które zgłosiły swój udział do programu.

Czytaj więcej: Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

007146929_14_400_13273_0002
"Kuchenne Rewolucje". Najlepsze teksty Magdy Gessler
Źródło: TVN

"Kuchenne Rewolucje" – "Karpielówka" z Warszawy

Restauracja "Karpielówka" (obecnie "Karczma u Ceprów") znajduje się na warszawskim Ursynowie. W lokalu podawane jest tradycyjne góralskie jedzenie, które dotychczas zachwycało okolicznych mieszkańców. Z czasem jednak sława i popularność spadła, przez co właściciele borykają się z problemami. Zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler, która ma na celu poprawić dotychczasowe funkcjonowanie tego miejsca. Rewolucja standardowo trwa kilka dni, a pod lupę brane są:

 • jakość serwowanych dań,
  • wystrój lokalu,
   • czystość,
    • panująca atmosfera,
     • zarządzanie restauracją.

      Czy lokal pomyślnie przejdzie przemianę pod okiem Magdy? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku programu "Kuchenne Rewolucje".

      "Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
      "Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
      "Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
      "Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
      "Kuchenne rewolucje". Sezon 28. Wiosna 2024
      +9
      Zobacz galerię

      "Kuchenne Rewolucje" w samym sercu Bydgoszczy

      Kolejnym punktem na mapie "Kuchennych Rewolucji" jest Bydgoszcz, a konkretnie restauracja "Gusto Kuchnia i Wino" (obecnie "Dzikowisko"). Widzowie poznają historię lokalu, który jest prowadzony przez małżeństwo – Jakuba i Anię. "Gusto" na samym początku było małą restauracją, która z czasem miała ewoluować w przestronny lokal. Wtedy pojawiły się pierwsze trudności.

      Kosztowny remont, problemy finansowe oraz stres spowodowały, że para musiała podjąć wiele radykalnych kroków. Jednym z nich było zwolnienie części załogi. Właściciele zwrócili się do Magdy Gessler, aby pomogła im wyjść na prostą. Czy uda się to zrobić? Jak potoczą się dalsze losy "Gusto Kuchnia i Wino"? Już niedługo poznamy odpowiedź.

      Gdzie i kiedy emisja "Kuchenne Rewolucje 28"?

      Najnowszy odcinek programu "Kuchenne Rewolucje" pojawi się na antenie TVN już 7 marca o godzinie 21:35. Widzowie będą mieli okazję poznać losy poszczególnych restauracji oraz ich właścicieli. Użytkownicy Playera również obejrzą premierę tego odcinka na wspomnianej platformie.

      Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

      Sprawdź również:

      Autor: Kinga Banasik

      Źródło: tvn.pl, materiały wewnętrzne

      Źródło zdjęcia głównego: TVN

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości