Krzysztof Ufnal porównany do hollywoodzkiego aktora. Zestawienie fotografii to hit!

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Nasi w mundurach". Krzysztof Ufnal porównany do hollywoodzkiego aktora

Krzysztof Ufnal zwyciężył w programie "Nasi w mundurach". Udział w programach TTV dostarczył mu grono fanów, które ciągle się powiększa. Internauci zrobili mu niespodziankę i zasypali go oznaczeniami i komentarzami przy wyborze "najseksowniejszego mężczyzny 2022". Porównali go do niezwykle przystojnego hollywoodzkiego aktora. Sprawdźcie zdjęcie.

Krzysztof Ufnal znany jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na kanapie siedzi z Konradem Mariańskim i Kubą Felińskim. Panowie wzięli udział również w show "99. Gra o wszystko". Z kolei z Janem Pirowskim Krzysztof współprowadził format "Kto to kupi?".

"Nasi w mundurach". Dowódcy zrobili kipisz rekrutom
"Nasi w mundurach". Dowódcy zrobili kipisz rekrutom

Krzysztof Ufnal został porównany do Chrisa Evansa

Amerykański magazyn "People" po raz 35. przyznał tytuł najseksowniejszego mężczyzny. W tym roku został nim Chris Evans, znany między innymi z roli "Kapitana Ameryki" w popularnej serii filmów o superbohaterach. W sieci zrobiło się gorąco od zdjęć gwiazdora. Fani Krzysztofa Ufnala postanowili zrobić mu przyjemność i porównać go do "najseksowniejszego mężczyzny 2022".

Zwycięzca "Nasi w mundurach" skomentował tę niespodziankę.

Gdybym miał trzykrotnie więcej włosów na głowie, dwukrotnie gęstszą brodę w odcieniu odbiegającym od spiłowanej miedzi i kilka zmarszczek mniej to można byłoby pokusić się o porównania. Tak czy siak, dziękuję Wam za oznaczenia, komentarze i wiadomości [...] Uszanowanie dla miłej Pani, która zrobiła to zestawienie fotografii

"Nasi w mundurach". Krzysztof Ufnal porównany do znanego aktora Źródło: Instagram @dukeofwarsaw

Krzysztof Ufnal o przygodzie w "Nasi w mundurach"

Wybierając zwycięzcę "Naszych w mundurach" dowódcy brali pod uwagę całokształt programu. Krzysztof Ufnal doskonale radził sobie w konkurencjach i współpracował z grupą. Wykazał się umiejętnościami analitycznymi, dobrą orientacją w terenie, zorganizowaniem i opanowaniem.

Program zakończył już emisję w telewizji, ale jest dostępny na Playerze. Krzysztof Ufnal zachęcił do oglądania tego formatu.

Jeśli ten program czegoś uczy, to tego, że życie żołnierza jest niezwykle ciężkie. Doskonale zdajemy i zdawaliśmy sobie sprawę, że nie mamy prawa czuć się żołnierzami, wojakami czy bohaterami tylko ze względu na fakt, iż na krótki czas weszliśmy w mundury i wojskowe buty [...] To jest program przede wszystkim rozrywkowy... możecie zobaczyć, jak się tam męczymy, wysilamy, śmiejemy i jak dowództwo i instruktorzy śmieją się z nas. Nie zabraknie użytecznej wiedzy, morałów, żartów... a być może i wzruszeń

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości