Tarzan zaufał żonie i wygląda zupełnie inaczej. "W końcu mam nowego faceta"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Mateusz Tarzan Leśniak przeszedł metamorfozę

Mateusz Tarzan Leśniak zaskoczył fanów swoim nowym wizerunkiem. Uczestnik "Królowych życia" i programu "Nasi w mundurach" przyznał, że to sprawka jego partnerki. Fani zaczęli porównywać go do innych przystojnych aktorów. Sprawdźcie, jak wygląda w blondzie. Andrzej Gąsienica zażartował z kolegi, nie mogąc go poznać.

Mateusz Tarzan Leśniak świętuje rocznicę bycia w trzeźwości. Z tej okazji pochwalił się zmianą fryzury. Wspiera go jego ukochana Anna Renusz, która zajmuje się stylizacją włosów.

"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia
"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia

Tarzan zmienił kolor włosów

Mateusz Leśniak opublikował nowe zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zwykle. Długie włosy poszły w odstawkę. Na jego głowie przebijają teraz blond pasma.

Na rocznicę bycia w trzeźwości zmiana wizerunku. Długo się zbierałem do tego. Jest to bardzo ważna zmiana w moim życiu, bo długie włosy kojarzyły mi się tylko z piciem. Kolor to zasługa mojej żony 

"W końcu mam nowego faceta" - skomentowała ukochana Tarzana Anna Renusz.

"Co to za gość na zdjęciu?" - zapytał Andrzej Gąsienica.

Fani stwierdzili, że Tarzan wygląda teraz jak Chris Hemsworth lub Piotr Stramowski. Sami oceńcie.

Anna Renusz odsłania kulisy metamorfozy Tarzana

Ukochana Mateusza opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik, w którym pokazała przebieg metamorfozy ukochanego. Koloryzacja trwała aż 6 godzin. W jej trakcie Tarzan uciął sobie małą drzemkę.

"Zmieniamy i mężczyzn. Nie strzyżemy, lecz zmieniamy kolor. Pamiętajcie, że refleksy odmładzają i rozświetlają cerę" - napisała Anna Renusz.

Internauci ocenili przemianę Tarzana na plus. "Inny facet" - stwierdzili.

Więcej o uczestnikach programu "Nasi w mundurach" przeczytacie w naszym serwisie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości