Nagana pokazał zabawne zakulisowe zdjęcie z Tarzanem. "Prawdziwe życie koszarowe"

"Nasi w mundurach". Damian Bąk, czyli Nagana
"Nasi w mundurach". Damian Bąk, czyli Nagana
Źródło: TTV
Nagana to bohater, który w programie TTV "Nasi w mundurach" wzbudza dużo kontrowersji. Chodzi głównie o niechlubny nałóg mężczyzny, przez który cierpią pozostali rekruci. Uczestnik pochwalił się na Instagramie zakulisowym zdjęciem z kolegą z programu Tarzanem.

Damian Bąk stał się głównym bohaterem pierwszego dnia szkolenia wojskowego. Niestety wykazał się niesubordynacją, a nałóg często przejmował nad nim kontrolę, z powodu czego cierpieli także jego koledzy. W końcu zdobył się jednak na odwagę i przeprosił kompanów.

"Nasi w mundurach". Nagana pokazał zdjęcie z Tarzanem

Uczestnicy "Naszych w mundurach", aby ukończyć szkolenie wojskowe, muszą przejść 12 dni ciężkich ćwiczeń. Na początku panowała wśród nich wesoła, swobodna atmosfera, jednak szybko zdali sobie sprawę, że wojsko to nie czas na żarty. Każda niesubordynacja jednego rekruta kończy się karą dla wszystkich. Niestety bohaterowie programu musieli już na początku pożegnać się z dobrami osobistymi. Mogli zabrać ze sobą tylko jedną rzecz. W przypadku Damiana Nagany była to... paczka papierosów.

Uczestnik szybko musiał przyzwyczaić się, że aby zapalić, musi poprosić o pozwolenie dowódcę, gdyż w przeciwnym razie koledzy muszą czekać na niego, wykonując ćwiczenie podpór przodem. Nie podobało się to pozostałym, gdyż nie chcieli oni tracić sił przed ciężkimi konkurencjami. Damian nie chciał się przyznać do błędu, co spowodowało konflikt. Finalnie Nagana postanowił przeprosić kompanów.

Nagana wstawił ostatnio na swój profil na Instagramie zakulisowe zdjęcie z Mateuszem Leśniakiem. Widać na nim jak Tarzan, który w poprzednim odcinku rozpoczynał dzień od golenia klaty, dba tym razem o fryzurę kolegi.

"Prawdziwe życie koszarowe z papierosem w tle. Fryzurka niezależnie od warunków musi być TOP!" - napisał Nagana i zachęcił do oglądania dzisiejszego odcinka "Naszych w mundurach".

"Nasi w mundurach". Jan Pirowski pokłócił się z Tarzanem

"Nasi w mundurach". Kim jest Damian "Nagana" Bąk

Nagana, czyli Damian Bąk to bohater znany widzom TTV. Bierze udział w "Gogglebox. Przed telewizorem". Brał też udział w show "99. Gra o wszystko. VIP" z udziałem bohaterów telewizji TTV. Programy telewizyjne komentuje razem z Markiem Morusem i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim. Wszyscy trzej panowie pochodzą z Kielc. Nagana wraz ze swoim kolegą Markiem Morusem od kilku lat działają w branży muzycznej, tworząc własne piosenki i teledyski, które określają jako "prześmiewczy hip-hop" lub "rap kabaret".

Kto oprócz Nagany pozostał w koszarach? Zobacz pełną listę uczestników programu "Nasi w mndurach".

"Nasi w mundurach" – kiedy emisja w TV?

Premierowe odcinki "Naszych w mundurach" można oglądać codziennie o godz. 22.00 w telewizji TTV. Program będzie liczyć 6 odcinków. Ostatni wyemitowany zostanie 30 października 2022 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości