Marek Morus i Damian Nagana mają dla fanów niespodziankę. Posłuchajcie!

Marek Morus i Damian Nagana
Marek Morus i Damian Nagana wracają z nowym singlem
Źródło: player.pl
Marek Morus i Damian Nagana to przyjaciele, którzy znają się od lat z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Otwarcie mówią, że planują wydanie własnej płyty. Razem tworzą klipy jako Morus X Nagana. Do sieci trafił właśnie ich nowy utwór: "Zepsute Jabłka", który pojawi się na ich debiutanckim krążku.

Damian Nagana, Marek Morus i Mateusz Borkowski od lat tworzą zgraną ekipę nie tylko w życiu, ale i na ekranie. Są uwielbiani przez widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich popularność umożliwiła im realizację własnych marzeń. Morus X Nagana postanowili oddać się muzyce i chcieliby nagrać własną płytę. Jedna z wytwórni postanowiła pomóc im w realizacji tego celu. Do sieci trafił właśnie ich nowy klip "Zepsute Jabłko". Ich muzyczny styl to mieszanka hip-hopu i rapu.

220715_czt_borkowski_o_zakupach_www
Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów

Marek Morus i Damian Nagana wydali nowy utwór

Damian Nagana na co dzień pracuje jako ubezpieczyciel i sprzedaje fotowoltaikę. W przyszłości chciałby otworzyć własny sklep z rzeczami dla raperów. Z kolei Marek Morus jest z zawodu elektrykiem, ale jego wielką pasją jest tworzenie graffiti. W wolnych chwilach panowie poświęcają się muzyce. Na swoim koncie mają już ponad osiem klipów, a właśnie do sieci trafił ich nowy utwór. Fani tego duetu z niecierpliwością czekają na ich płytę.

Uczestnicy show TTV planują koncertową jesień w związku z promocją nowego singla. Powstały nawet specjalne koszulki promujące klip "Zepsute Jabłko". Regularnie mężczyźni dzielą się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejnymi etapami realizacji swoich muzycznych marzeń.

Fenomen "Gogglebox. Przed telewizorem"

"Gogglebox. Przed telewizorem" jest emitowany już od 8 lat na antenie TTV. Bohaterowie show stali się prawdziwymi gwiazdami w sieci. Wielu z nich dzięki popularności może spełniać swoje marzenia. Do takich osób należy m.in. Agnieszka Kotońska, która od zawsze marzyła, aby być choć raz w talk-show "Kuba Wojewódzki". Jej marzenie spełniło się, ponieważ wraz z innym gwiazdami "Gogglebox. Przed telewizorem" m.in. Sylwią Bombą zasiadła na kanapie króla TVN.

"My bawimy ludzi, pozwalamy im odetchnąć od codzienności, która jest szara. Jesteśmy swojscy. To jest nasz atut" - mówiła Agnieszka Kotońska o fenomenie programu TTV w programie Kuby Wojewódzkiego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o uczestnikach "Gogglebox. Przed telewizorem":

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości