Natalia Paździor wygrała "MasterChefa Juniora". Teraz ma 19 lat i wygląda jak modelka

"MasterChef Junior". Natalia Paździor
"MasterChef Junior". Natalia Paździor
Źródło: x-news
Natalia Paździor była uczestniczką pierwszego sezonu dziecięcej edycji "MasterChefa". Format zadebiutował na antenie stacji TVN w 2016 roku. Wówczas 12-letnia Natalia sięgnęła po zwycięstwo, pokonując w finale Jakuba Tomaszczyka. Ten powrócił do gry w "MasterChefie", by tym razem zdeklasować przeciwników. Oboje są już dorośli, a Natalia Paździor w listopadzie zeszłego roku świętowała 19. urodziny. Co u niej słychać?

"MasterChef" to popularny kulinarny program, w którym do walki o statuetkę, nagrodę pieniężną i możliwość wydania własnej książki kucharskiej stają amatorzy. W trakcie trwania show widzowie mogą śledzić rozwój ich umiejętności, który zazwyczaj jest ogromny! Dotychczas na antenie stacji TVN wyemitowano, poza główną wersją programu, również "MasterChefa Junior" dla dzieci, a w wiosennej ramówce będziemy mogli oglądać nową odsłonę show - dla nastolatków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"MasterChef. Nastolatki". Dorota Szelągowska o nowej roli
Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Paździor z "MasterChef Junior" zmieniła się nie do poznania

Zwyciężczyni "MasterChefa Juniora" mogła dalej rozwijać się kulinarnie. Wówczas chciała założyć własną restaurację, a zdaniem jurorów, drzemał w niej ogromny potencjał.

"Natalka uwielbia gotować i robi to. A trening czyni mistrza. Trzeba trenować kubki smakowe, trzeba jeść różne rzeczy. W programie wyróżniała się uśmiechem, wiedziała, co chce zrobić, i nie bała się tego robić" - stwierdził w programie restaurator Mateusz Gessler, który wówczas oceniał dania wraz z Anną Starmach i Michelem Moranem.

Choć gotowanie wciąż jest ogromną pasją dorosłej dziś kobiety, swoją przyszłość zawodową wiąże z czymś zupełnie innym. Natalia Paździor zainteresowała się bowiem architekturą wnętrz. Zwyciężczyni jest aktywna w mediach społecznościowych i jak przystało na młodą celebrytkę, zyskała całkiem spore grono odbiorców. Wielu z nich nie może uwierzyć, że Natalia Paździor dorosła i przeszła spektakularną metamorfozę.

W zeszłym roku bawiła się na studniówce, a od niedawna nie ukrywa, że jest zakochana. Chętnie publikuje zdjęcia z partnerem, które są niezwykle romantyczne. Chłopak jest piłkarzem.

Pod jednym z wpisów Natalia Paździor zamieściła emotikon pierścionka. Czy to oznacza, że para zdecydowała się na zaręczyny? Choć pod serią zdjęć pojawiły się gratulacje, kobieta nie potwierdziła, co miała na myśli.

Natalia Paździor z "MasterChefa" skończyła 19 lat

Natalia Paździor jest szczególnie aktywna na TikToku, za pośrednictwem którego dzieli się zabawnymi scenkami z życia i prezentuje własną interpretację aktualnie panujących trendów. W jednym z nagrań przyznała, że nowo poznani ludzie są w niemałym szoku, gdy dowiadują się, że jest tą małą Natalią, która zdobyła statuetkę "MasterChefa Juniora".

W listopadzie 2023 roku Natalia Paździor świętowała urodziny. Choć nie związała się z gotowaniem i jak sama przyznaje, czasem robi to głównie dla rodziny, w mediach społecznościowych co jakiś czas publikuje przepisy na smaczne dania. Dzieli się z internautami ważnymi chwilami z życia, toteż gdy odebrała klucze do pierwszego własnego mieszkania, nie mogło zabraknąć filmu!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości