Natalia z "HP" źle oceniła jedną osobę. "Mam wyrzuty sumienia" [TYLKO U NAS]

Natalia Sielwonczuk z "Hotelu Paradise 8" żałuje, że nie wierzyła w relację Kuby i Dominiki
Źródło: cozatydzien..tvn.pl
Natalia Sielwonczuk w rozmowie z nami powiedziała, że żałuje, że nie wierzyła w związek Dominiki i Kuby. Uczestniczka przekonywała Dominikę, aby ta na Rajskim Rozdaniu wybrała Oskara zamiast Jakuba, gdyż myślała, że ten udaje uczucia. Prawda okazała się jednak inna.

Aleksandra Czajkowska, cozatydzien.tvn.pl: Chciałam cię zapytać o Dominikę i Kubę, ponieważ na ostatniej Pandorze pojawili się razem. Czy było to zaskoczenie dla ciebie?

Natalia Sielwonczuk, "Hotel Paradise 8": Tak, było to dla mnie zaskoczenie, ale cieszyłam się w sumie, bo Dominika była dla mnie najbliższą osobą w hotelu. Już w pewnym momencie, jak się tak troszkę oddaliłyśmy od siebie z Agą, no to Domi była dla mnie najbliższa. I cieszyłam się po prostu, widząc ją szczęśliwą na tej Uber Pandorze.

Nie miałaś wyrzutów sumienia, że nie wierzyłaś w tę relację i w intencje Kuby?

Miałam. Miałam wyrzuty sumienia i oglądając to, też mam wyrzuty sumienia. I no kurczę, tak sobie myślę: Natka, co Ty zrobiłaś, co Ty zrobiłaś?". Ale cieszę się w sumie, że tak wyszło i że są szczęśliwi, więc życzę im powodzenia. Mimo tego, że nie mam z nimi w ogóle kontaktu, no to życzę im wszystkiego dobrego.

Natalia Sielwonczuk z "Hotelu Paradise 8" ma chłopaka

Natalia Sielwonczuk w rozmowie z nami wyjawiła, że jej serce jest już zajęte.

Aleksandra Czajkowska, cozatydzien.tvn.pl: Zdradzisz nam coś więcej o twojej nowej miłości. Czy to jest ktoś związany z hotelem, czy osoba całkowicie spoza?

Natalia Sielwonczuk, "Hotel Paradise 8": W sumie to tak pół na pół, bo gdyby nie Aga, to nie poznałabym swojego teraźniejszego chłopaka. Więc można powiedzieć, że ta miłość się pojawiła troszkę przez hotel. No i w sumie jestem wdzięczna Agnieszce za to, że właśnie mnie zapoznała.

Jak do tego doszło? To jest przyjaciel Agnieszki, czy znajomy?

Tak, to jest przyjaciel Agnieszki i po prostu jak była moja wizytówka w pierwszym odcinku, to on napisał do Agnieszki, "fajna ta czarna twoja koleżanka". I jakoś tak się zaczęło po prostu (śmiech).

Ile już jesteście razem?

No to jest świeże, bo dwa tygodnie dopiero, ale wiadomo, spotykaliśmy się też wcześniej. Ja jeździłam na drugi koniec Polski w ogóle, żeby się z nim zobaczyć.

On jest również z Częstochowy?

Nie, on jest z Wrocławia, z okolic Wrocławia, więc ja ze swojego Białegostoku musiałam jeździć naprawdę na drugi koniec Polski, ale nasze pierwsze spotkanie było w Częstochowie, w świętym mieście. Agnieszka już pobłogosławiła nas (śmiech).

To dobrze wróży na przyszłość.

Tak, mam nadzieję.

Czy macie już jakieś plany dotyczące na przykład przeprowadzki?

Tak, ja za tydzień się już wyprowadzam. To też była taka szybka decyzja, ale w sumie tak myślę, na co czekać. Trzeba jechać.

I zamieszkacie od razu razem, czy na razie będziesz chciała osobny?

Tak, razem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości