Ola z "HP 8" zabrała głos w sprawie podsłuchanej rozmowy. Była nie fair czy wręcz przeciwnie?

"Hotel Paradise 8". Ola i Kacper
"Hotel Paradise 8". Ola i Kacper
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Miniony tydzień w "Hotelu Paradise 8" był pełen emocji. Dotychczas pewne związki chylą się ku upadkowi, mimo że padły deklaracje lojalności. Ola sparowała się z Kacprem, jednak ich relacja, oparta na chęci dotarcia do finału, rozpada się w szybkim tempie. Uczestniczka nie dogaduje się z partnerem, a oliwy do ognia dolała podsłuchana rozmowa panów. Teraz Ola tłumaczy się ze swojego zachowania!

Ola Sznajder dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise 8" niedługo po Adzie. Od razu wpadł jej w oko Bartek, który wówczas był w parze z Luizą. Kobieta początkowo nie wszystkim przypadła do gustu, ale z biegiem czasu zjednała sobie ich sympatię. Gdy Bartek zwrócił swoją pełną uwagę na Adę, kobieta była rozczarowana, czego nie ukrywała. Jednocześnie w kuluarach zaczęły budzić się pewne uczucia między kobietą a Jędrzejem. Lojalność nie pozwala im jednak pójść za głosem serca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ola z "Hotelu Paradise 8" ma dosyć swojego partnera!

Tymczasem czas mijał, a do "Hotelu Paradise 8" dołączył nowy uczestnik. Kacper od razu zwrócił uwagę na Olę i już w pierwszych godzinach pobytu w raju wyznał, że tylko w niej dostrzega potencjał na stworzenie relacji. Gdy uczestniczki musiały podjąć decyzję o tym, czy chcą stworzyć parę z nowym mieszkańcem, tylko ona podniosła rękę. Tak oto powstał nowy duet, który deklarował sobie lojalność. Ale czy na pewno?

Już pierwsze wspólnie spędzone chwile pokazywały, że nie wszystko się między nimi układa. W trakcie jednej z konkurencji Kacper upadł na tyle boleśnie, że niezbędna była wizyta u specjalisty. W trakcie jego nieobecności odbyła się mała, spontaniczna impreza. Panie zorganizowały karaoke w wannie, po czym Ola w rozmowie z mężczyzną wyznała, że była to najlepsza impreza. Nie raczyła jednak powiedzieć, dlaczego i ucięła temat. Kacprowi zachowanie kobiety nie przypadło do gustu i poczuł się urażony. Podczas śniadania doszło do ostrej wymiany zdań. Mężczyzna coraz częściej zauważał w partnerce zachowania charakteryzujące osoby, od których w codzienności raczej stroni.

Również Ola zaczęła mieć wątpliwości co do ich wspólnej przyszłości. Zaczęła podejrzewać, że gdy nadarzy się okazja, Kacper będzie chciał zmienić parę. A okazja się nadarzyła, bowiem do "Hotelu Paradise 8" zawitała nwa uczestniczka.

Ola podsłuchała rozmowę uczestników "Hotelu Paradise 8"

Po spotkaniu z Ksenią Kacper w rozmowie z jednym z panów przyznał, że miał nadzieję na wejście uczestniczki w jego typie. Tę wymianę zdań podsłuchała Ola, która nie kryła oburzenia. W końcu para obiecała sobie lojalność. Niedługo po emisji show Ola zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, w trakcie której internauci chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej sytuacji. Co ciekawe, jeden z nich zasugerował, że zachowanie uczestniczki nie było w porządku! Co ona na to?

"Co sądzisz o tym, jak podsłuchiwałaś Bartka i Kacpra rozmowę? Czy to było fair?" - zapytał jeden z internautów.

"Ale nie fair było podsłuchiwanie czy to, że się dowiedziałam, że mój kompan czeka na kogoś nowego i mówi to za moimi plecami?" - zapytała w odpowiedzi Ola.

Myślicie, że ta para ma jeszcze szansę się dogadać?

Ola z "Hotelu Paradise 8" o podsłuchiwaniu Kacpra
Ola z "Hotelu Paradise 8" o podsłuchiwaniu Kacpra
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości