Narzeczony Klaudii Halejcio pokazał nowe auto warte miliony. "Jako pierwszy w Polsce przyjąłem klucze"

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Źródło: MWMEDIA
Oscar Wojciechowski i Klaudia Halejcio wzbogacają kolekcję markowych perełek. Właśnie powiększyła się ona o kolejne auto. Tym razem para zaskoczyła fanów, informując, że weszła w posiadanie imponującego samochodu marki Lamborghini Revuelto. Luksusowy pojazd wart jest aż 3,5 miliona złotych!

Klaudia Halejcio to aktorka, która obecnie spełnia się jako influencerka. Jest aktywna na Instagramie, gdzie często reklamuje różne produkty i dzieli się swoim życiem codziennym oraz dowcipnymi nagraniami. Jej narzeczony wspiera ją w jej internetowej działalności i często jej towarzyszy. Planują wziąć ślub w najbliższym czasie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_HALEJCIO_MAMA
Klaudia Halejcio o pogodzeniu roli matki i bizneswoman. "Nie wiem, ile tak pociągnę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Narzeczony Klaudii Halejcio chwali się nowym autem

Nie jest tajemnicą, że Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski nie szczędzą funduszy na życie na poziomie. Mieszkają w imponującej willi wartej ponad 9 milionów złotych, regularnie podróżują po świecie, a na co dzień otaczają się markowymi ubraniami i akcesoriami. Teraz do ich zasobnej kolekcji dołączyło kolejne Lamborghini wyposażone w najnowsze technologie i luksusowe dodatki, warte naprawdę imponującą kwotę.

Oskar Wojciechowski to znany biznesmen i znawca marketingu internetowego. 31-latek niejednokrotnie pokazywał swoje zamiłowanie do ekskluzywnych aut. Jego kolekcja właśnie powiększyła się o nowy, szybki pojazd - Lamborghini Revuelto, który budzi podziw i zazdrość wielu fanów luksusu na całym świecie.

"W dniu dzisiejszym miałem wyjątkowy przywilej, jako pierwszy w Polsce, przyjąć w swoje ręce klucze do Lamborghini Revuelto. Z głębi serca pragnę wyrazić wdzięczność za tę chwilę" - napisał podekscytowany Oskar Wojciechowski na swoim profilu na Instagramie, udostępniając zdjęcia nowego "cacka".

Narzeczony Klaudii Halejcio chwali się nowym autem
Narzeczony Klaudii Halejcio chwali się nowym autem
Źródło: Instagram

Narzeczony Klaudii Halejcio jest synem miliardera Józefa Wojciechowskiego?

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski udzielili niedawno wywiadu Żurnaliście, w którym odpowiedzieli na plotki krążące w sieci, jakoby narzeczony gwiazdy był synem znanego biznesmena Józefa Wojciechowskiego. 77-letni założyciel firmy deweloperskiej JW Construction i były właściciel Polonii Warszawa uznawany jest za jednego z najbogatszych Polaków.

"Pana Józefa nigdy nie poznałem, ale na pewno serdecznie pozdrawiam, jest to totalnie zbieg nazwisk. Żeby było śmieszniej, to gdzieś ostatnio przeczytałem, że nazwał swojego najmłodszego syna Oskar" - obalił teorię internautów Oskar Wojciechowski.

Klaudia Halejcio dodała, ze para zainspirowała się tą historią i z ojcem narzeczonego, który zna się na budownictwie, otworzyli firmę.

"Razem z Klaudią i moim tatą zostaliśmy wspólnikami, powołaliśmy nową spółkę do życia. Budują się pierwsze mieszkania. Operacyjnie mój tata się tym zajmuje, ale Józefem nie jest" - wyjaśnił Oskar Wojciechowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości