Olę i Kacpra z "HP" połączyło coś więcej? Odpowiedź uczestniczki was zaskoczy

Ola i Kacper z "Hotelu Paradise 8"
Ola i Kacper z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Player
Relacja Oli i Kacpra należy do tych bardziej skomplikowanych w "Hotelu Paradise 8". Mieli swoje wzloty i upadki, choć zdecydowanie więcej było tych drugich. Mimo to postanowili tworzyć parę i czują się w niej coraz lepiej. Na tyle, by internauci zapytali ją o to podczas Q&A. Odpowiedź uczestniczki może zaskoczyć!

W "Hotelu Paradise 8" aktualnie jest za dużo pań i to one powinny czuć się zagrożone. Emilia i Kasia dołączyły do programu wraz z Jankiem. Choć jedna z nich mogła sparować się z nowym uczestnikiem, wciąż oznaczało to, że to nowa mieszkanka będzie musiała zrobić wszystko, by znaleźć bezpieczny grunt. W najgorszym położeniu jest Kasia, która starała się, jak mogła, by znaleźć nic porozumienia z którymś z panów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kasia z "Hotelu Paradise 8" chce sparować się z Kacprem?

Kasia starała się poznać uczestników jak najlepiej. Na pierwszy rzut oka najbardziej do gustu przypadł jej Kacper. Mężczyzna aktualnie był w parze z Olą, z którą przeżył niemało! Po dołączeniu do programu spodobała mu się na tyle, że zadeklarował chęć budowania relacji. Po Rajskim Rozdaniu okazało się jednak, że dzieli ich naprawdę dużo. Ola, która jest posiadaczką silnego charakteru i z łatwością rzuca ciętymi ripostami, nie nadawała z Kacprem na tych samych falach.

Uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów, mimo to gdy Ola stanęła przed wyborem, podeszła do Kacpra. Dlaczego? Była to jedynie zimna kalkulacja? Mieszkanka willi nie ukrywa zainteresowania Jędrzejem, ten jednak sparowany jest z Agnieszką i oboje chcą być względem kobiety lojalni. Czy aby na pewno jest to dobra decyzja?

Tymczasem Ola i Kacper ponownie zadeklarowali, że chcą budować relację. Wcześniejsze niesnaski poszły w niepamięć, a przybycie nowych uczestniczek i wyraźne zainteresowanie Kasi sprawiło, że kobieta poczuła się zagrożona.

Ola z "Hotelu Paradise 8" o relacji z Kacprem

Wszystko wskazuje na to, że ich relacja w końcu wyszła na dobre tory. Przynajmniej teraz, kiedy to Kasia wspomniała, że Kacper przypadł jej do gustu. Nowa uczestniczka jest zagrożeniem dla Oli? Kacper mimo to deklaruje wierność. Internauci zachodzą w głowę, jak potoczy się ich relacja w dalszej części programu. Ale nie tylko!

Fani jak zawsze chcieliby dowiedzieć się, co wydarzyło się w życiu uczestników po powrocie do Polski. Na te informacje będą musieli jeszcze trochę poczekać! Mimo to warto próbować. Być może ktoś powie za dużo.

Jeden z internautów zapytał Olę o relację z Kacprem.

"Mogłabyś stworzyć w realu związek z Kacprem?" - zapytał.

"Moja relacja z Kacprem tak szybko się zmienia, że następny ślub może być nasz" - skwitowała Ola.

Zaskoczeni?

Ola z "Hotelu Paradise 8" o relacji z Kacprem
Ola z "Hotelu Paradise 8" o relacji z Kacprem
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości