Oto jurorzy nowego programu "Czas na show. Drag Me Out". Tych nazwisk nikt się nie spodziewał!

"Czas na show. Drag Me Out"
"Czas na show. Drag Me Out"
"Czas na show. Drag Me Out" to nowy program TVN, który już niebawem zagości na antenie. Prowadzącą show została Mery Spolsky, a w fotelach jurorów jednych z największych polskich artystów jak Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. Co powiedzieli o programie?

W "Czas na Show. Drag Me Out" zobaczymy aż sześć osób związanych ze światem show-biznesu. Ich głównym zadaniem będzie... odkrycie w sobie "wewnętrznej królowej". Zostaną jednak pod opieką najlepszych specjalistek — wielkich gwiazd polskiej sceny Drag. Tego programu nie można przegapić!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. Chciałaby stworzyć z nimi wspólny projekt?
Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. Chciałaby stworzyć z nimi wspólny projekt?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Czas na show. Drag Me Out" - o czym będzie program?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Główni bohaterowie będą mieli 6. tygodni na to, by poznać nowy świat, pełen ekspresji i niebanalnych wystąpień scenicznych. Ich głównym zadaniem będzie wydobycie z siebie "wewnętrznej królowej" i zaaranżowanie występu na światowym poziomie.

Prowadzącą programu została znana gwiazda polskiej sceny muzycznej — Mery Spolsky.

"Trzeba to wszystko robić w wysokich koturnach, co jest bardzo trudne. Ja o tym wiem, bo sama występuję na scenie w jak największych, bardzo lubię taką przesadę. Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce" - powiedziała podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" Mery Spolsky.

"Czas na show. Drag Me Out" - oto jurorzy programu

W niedzielę 28 stycznia na kanapach "Dzień dobry TVN" pojawili się jurorzy nowego programu "Czas na show. Drag Me Out". Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak będą oceniać występy w nowym show TVN. Artyści w rozmowie z Damianem Michałowskim i Ewą Drzyzgą opowiedzieli o kulisach programu.

"To będzie zastrzyk świeżości to raz, a dwa, to opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata. Rozszerzanie tolerancji w Polsce jest bardzo ważne dla mnie" - podkreślił Michał Szpak.

Anna Mucha powiedziała, że nie może się doczekać emisji programu.

"Moja ekscytacja narasta od ponad roku. [...] Nie mogę się doczekać, aż pokażemy państwu, o co chodzi w Drag Queenie. [...] Każdy odcinek to jest prezentacja innych postaci, innych osobowości" - zachęcała do oglądania Anna Mucha.

Andrzej Seweryn zaznaczył, że to nowość w stacjach telewizyjnych i ma nadzieję, że spodoba się widzom.

"Przyszedł czas, byśmy pokazali inną twarz naszego społeczeństwa, naszego świata. Jesteśmy naprawdę inni niż 20 lat temu. [...] To jest bardzo piękna inicjatywa stacji, jestem dumny i szczęśliwy, że będę mógł wraz z Anią i Michałem oceniać występy" - stwierdził Andrzej Seweryn.

Bierzemy udział w bardzo poważnej rozrywce, bylejakości mówimy "nie". Nudno już było. Za cekinami, za strojami kryją się ludzie 
- dodała Anna Mucha.
Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak w jury programu "Czas na show. Drag Me Out"
Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak w jury programu "Czas na show. Drag Me Out"
Źródło: materiały prasowe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości