Patrycja Kulda

Patrycja Kulda

Patrycja Kulda - uczestniczka 7. serii programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” (TVN).

Patrycja Kulda - kim jest?

Patrycja Kulda mieszka w Warszawie i pracuje w piekarni. Nie utrzymuje kontaktu z ojcem, ma natomiast bliskie relacje z mamą, babcią i siostrami. Bardzo chroni swoją prywatność. Patrycja Kulda zgłosiła się do programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”, ponieważ chciała mieć męża, z którym mogłaby spędzać razem czas. Wcześniej, jak wyznała przed kamerami, miała trudności w okazywaniu uczuć i zaangażowaniu się w stały związek.

Patrycja Kulda i Adam Sak ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia”

W czasie trwania 7. edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” (1 marca - 24 maja 2022 roku) Patrycja Kulda miała 27 lat. Jej mężem, wybranym przez ekspertki programu, Magdalenę Chorzewską i Karolinę Tuchalską-Siermińską, został Adam Sak, 28-latek z Bełżyc koło Lublina. Adam przed programem mieszkał z mamą. Jest kamieniarzem, wcześniej pracował jako kucharz. Adam Sak zgłosił się do programu, ponieważ marzył o założeniu rodziny i ustatkowaniu się.

Początkowo wydawało się, że Patrycja i Adam dobrze się dogadują, dość szybko jednak zaczęło się między małżonkami psuć. Patrycja Kulda mówiła wprost, że mąż ją drażni i nie lubi przebywać w jego towarzystwie. W finale “Ślubu od pierwszego wejrzenia” Patrycja i Adam zadeklarowali jednak, że chcą pozostać w małżeństwie. Po przeprowadzce Adama do Warszawy i wspólnym zamieszkaniu ich relacje zaczęły się ponownie pogarszać. Patrycja Kulda poprosiła męża o to, żeby się wyprowadził. Małżonkowie zerwali kontakt ze sobą i złożyli pozew o rozwód.

Kto oprócz Patrycji i Adama wystąpił w 7. edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Poza Patrycją Kuldą i Adamem Sakiem, małżeństwa w 7. edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” zawarli:

  • Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski
  • Dorota Michalak i Piotr Sadowski.

Dorota i Piotr wydawali się początkowo udaną parą. Dorota jako jedyna z uczestniczek tej edycji reality show przyjęła podczas telewizyjnego ślubu nazwisko męża. Szybko jednak okazało się, że małżonkowie nie zgadzają się w ważnych kwestiach dotyczących wspólnego życia. Podczas finału Dorota i Piotr oznajmili jednak, że zostają razem, lecz ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Agnieszka i Kamil w pierwszych odcinkach “Ślubu od pierwszego wejrzenia” wydawali się zadowoleni z wyboru ekspertek. Szybko razem zamieszkali. W finałowym odcinku ogłosili, że nie będą brać rozwodu. Niedługo później Kamil podjął decyzję o rozstaniu i wyprowadził się z mieszkania.

Źródło zdjęcia głównego: Player