Za nami wielki finał "Perfect Picture". Kto wygrał program?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Materiały prasowe
"Perfect Picture". Wielki finał

Nowy program TVN7 "Perfect Picture" dobiegł już końca. Po tygodniach fantastycznych fotograficznych przygód i zmagań, inspirujących lekcji oraz pracy pod okiem największych ekspertów, poznaliśmy zwycięzcę show. Kim jest?

W programie "Perfect Picture" udział wzięły osoby znane ze świata telewizji, sportu, mody, muzyki i nie tylko. Zazwyczaj to one pozują przed obiektywem profesjonalnych fotografów. Jednak w tym show role się zamieniły. Kto wykazał się największym fotograficznym talentem?

"Perfect Picture" - finaliści

Do wielkiego finału programu "Perfect Picture" dostała się trójka uczestników. Byli to:

Ernest Musiał - aktor, którego mogliśmy poznać w serialu "19+" i drugiej edycji "Ameryka Express". Ernest to człowiek orkiestra. Kocha adrenalinę i nowe wyzwania. Czego się nie podejmie, zawsze daje z siebie wszystko. Pracuje również jako konferansjer/wodzirej, a także DJ. 26-latek z zamiłowania jest budowlańcem. Wykończy każde mieszkanie. Prężnie działa też jako influencer. Ernest Musiał niedawno został tatą córeczki Nel. Jego partnerką jest Małgorzata Heretyk. Para poznała się na planie "19+" .

Ernest Musiał uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?
Ernest Musiał uczestnikiem programu "Perfect Picture" Źródło: TVN

Łukasz Zagrobelny - znany polski wokalista. W tym roku obchodzi 15-lecie solowej działalności artystycznej. Ma na koncie cztery płyty, tysiące godzin spędzonych w trasach koncertowych, przeboje. Piosenkarz jest laureatem wielu nagród, m.in. Eska Music Awards czy nominacji do Fryderyka za najlepszy debiut.

Wielką miłością Łukasza Zagrobelnego jest musical, w którym występuje od ponad 20 lat. Zagrał w kilkunastu tytułach, w tym główne role m.in. w słynnym "Notre Dame de Paris", "Les Miserables", "Jesus Christ Supersta" czy "Doktorze Żywago". Obecnie artysta pracuje nad kolejnym solowym albumem.

Łukasz Zagrobelny uczestnik "Perfect Picture" Źródło: TVN

Katarzyna Dziurska - Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness oraz wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Katarzyna Dziurska to także trenerka personalna, trenerka fitness, motywatorka i pasjonatka zdrowego stylu życia, osobowość medialna oraz autorka książek "Moje życie z hashimoto i SIBO" i "SIBO- jak z nim żyć? Jak je leczyć?"

Aktualnie sportswoman przygotowuje się do debiutanckiej, zawodowej walki bokserskiej. Razem z partnerem Emilianem Gankowskim prowadzi platformę dietetyczno-treningową, pomagającą osiągnąć innym ich wymarzone sylwetki.

Katarzyna Dziurska uczestniczką programu "Perfect Picture" - kim jest?
Katarzyna Dziurska uczestniczką programu "Perfect Picture" Źródło: TVN

"Perfect Picture" - finał. Kto wygrał?

Fotograficzna przygoda z "Perfect Picture" właśnie dobiegała końca. Tygodnie ciężkiej pracy na planie zdjęciowym pozwoliły wszystkim uczestnikom, choć na chwilę wcielić się w rolę prawdziwych fotografów. Na trójkę finalistów Kasię Dziurską, Łukasza Zagrobelnego i Ernesta Musiała w finale czekały niebanalne wyzwania. W pierwszym zadaniu z udziałem Dawida Klepadło - jednego z najzdolniejszych fotografów młodego pokolenia musieli wykonać taneczne ujęcie. Breakdance, modern jazz i balet to rodzaje tańca, które z pewnością nie ułatwiły im pracy w niezwykle ważnym zadaniu. Do następnego etapu przeszła dwójka uczestników.

Stanęli oni do pojedynku o najlepsze zdjęcie okładkowe. Dorota Szulc - profesjonalna fotografka i graficzka oraz wspomniany wcześniej Dawid Klepadło, stworzyli idealny team w pracy z naszymi finalistami. Gala finałowa była idealnym momentem, by po raz ostatni spotkać się w towarzystwie wszystkich uczestników i znakomitych ekspertów, którzy ocenili efekty wykonanej w ostatnim zadaniu pracy. Zwyciężczynią pierwszej edycji "Perfect Picture" została Katarzyna Dziurska! Jego zdjęcie trafi na okładkę jednego z najpopularniejszych magazynów luksusowych w Polsce.

"Perfect Picture" - sesja dla marki Apart
"Perfect Picture" - sesja dla marki Apart Źródło: "Co Za Tydzień"

"Perfect Picture" - uczestnicy

W programie "Perfect Picture" udział brali:

  • Ada Fijał
  • Matteo Brunetti
  • Laura Breszka
  • Ernest Musiał
  • Łukasz Zagrobelny
  • Katarzyna Dziurska
  • Mariusz Jakubowski
  • Żaklina Ta Dinh

"Perfect Picture" - prowadzące

Program "Perfect Picture" poprowadziła Patricia Kazadi w towarzystwie Zofii Promińskiej - fotografki i artystki wizualnej, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

Patrycja Kazadi, Zofia Promińska
"Perfect Picture" - Patrycja Kazadi, Zofia Promińska Źródło: TVN

Efekty wysiłków uczestników programu Perfect Picture" oceniali jurorzy - zawodowi fotografowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości