Ostatnia czwórka uczestników programu "Perfect Picture". Wokalista, uczestnicy "Top Model" i trenerka

Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Dziurska, Mariusz Jakubowski, Żaklina Ta Dinh - uczestnicy programu "Perfect Picture"
Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Dziurska, Mariusz Jakubowski, Żaklina Ta Dinh - uczestnicy programu "Perfect Picture"
Źródło: TVN
"Perfect Picture" to nowy program rozrywkowy na antenie TVN7. Znamy już wszystkie szczegóły dotyczące show i wiemy już, kim są jego uczestnicy. Oto sylwetki ostatniej czwórki. Kto zmierzy się z fotograficznymi wyzwaniami?

W programie "Perfect Picture" biorą udział osoby znane ze świata telewizji, sportu, mody, muzyki i nie tylko. Zazwyczaj to one pozują przed obiektywem profesjonalnych fotografów. Jednak tym razem sami będą musieli wykonać idealne zdjęcie. Zobaczcie, kim są uczestnicy "Perfect Picture"!

Łukasz Zagrobelny uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?

Łukasz Zagrobelny uczestnik "Perfect Picture"
Łukasz Zagrobelny uczestnik "Perfect Picture"

Łukasz Zagrobelny to znany polski wokalista. W tym roku obchodzi 15-lecie solowej działalności artystycznej. Ma na koncie cztery płyty, tysiące godzin spędzonych w trasach koncertowych, przeboje. Piosenkarz jest laureatem wielu nagród, m.in. Eska Music Awards czy nominacji do Fryderyka za najlepszy debiut.

Wielką miłością Łukasza Zagrobelnego jest musical, w którym występuje od ponad 20 lat. Zagrał w kilkunastu tytułach, w tym główne role m.in. w słynnym "Notre Dame de Paris", "Les Miserables", "Jesus Christ Supersta" czy "Doktorze Żywago". Obecnie artysta pracuje nad kolejnym solowym albumem.

Katarzyna Dziurska uczestniczką programu "Perfect Picture" - kim jest?

Katarzyna Dziurska uczestniczką programu "Perfect Picture"
Katarzyna Dziurska uczestniczką programu "Perfect Picture"
Źródło: TVN

Katarzyna Dziurska to Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness oraz wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Katarzyna Dziurska to także trenerka personalna, trenerka fitness, motywatorka i pasjonatka zdrowego stylu życia, osobowość medialna oraz autorka książek "Moje życie z hashimoto i SIBO" i "SIBO- jak z nim żyć? Jak je leczyć?"

Aktualnie sportswoman przygotowuje się do debiutanckiej, zawodowej walki bokserskiej. Razem z partnerem Emilianem Gankowskim prowadzi platformę dietetyczno-treningową, pomagającą osiągnąć innym ich wymarzone sylwetki.

Mariusz Jakubowski uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?

Mariusz Jakubowski uczestnikiem programu "Perfect Picture"
Mariusz Jakubowski uczestnikiem programu "Perfect Picture"
Źródło: TVN

Mariusz Jakubowski to uczestnik, który próbował swych sił w 9. sezonie programu "Top Model". Od tego czasu zajmuje się modelingiem, który próbuje połączyć z rozwojem naukowym, choć są to zupełnie odległe światy. Pracował dla wielu marek w Polsce, pojawiając się także w kilku prestiżowych magazynach modowych. W trakcie studiów zajmował się badaniami nad procesem fermentacji napoju kombucha, co doprowadziło do licznych publikacji i wizyt w Stanach Zjednoczonych. Obecnie w programie "Top Model" bierze udział dziewczyna Mariusza Jakubowskiego Julia Florczak.

Żaklina Ta Dinh uczestniczką programu "Perfect Picture" - kim jest?

Żaklina Ta Dinh uczestniczką programu "Perfect Picture"
Żaklina Ta Dinh uczestniczką programu "Perfect Picture"
Źródło: TVN

Żaklinę Ta Dinh poznaliśmy w 7. sezonie programu "Top Model" . Modelka i influencerka dzięki programowi zyskała ogromną popularność. Po udziale w modowym show pojawiła się gościnnie w teledysku Smolastego do utworu "Antidotum" i kontynuowała swoją przygodę w branży modelingu. Żaklina jest świeżo upieczoną mamą córeczki Liyi. 

"Perfect Picture" - lista wszystkich uczestników

W programie "Perfect Picture" udział wezmą:

 • Ada Fijał
  • Matteo Brunetti
   • Laura Breszka
    • Ernest Musiał
     • Łukasz Zagrobelny
      • Katarzyna Dziurska
       • Mariusz Jakubowski
        • Żaklina Ta Dinh

         "Perfect Picture" - opis programu, zasady, prowadzący, data emisji

         Ośmioro uczestnikom, których tożsamość już znamy, na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia. W programie podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Gwiazdy przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne - dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia.  

         Patricia Kazadi poprowadzi program w towarzystwie Zofii Promińskiej - fotografki i artystki wizualnej, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

         "Perfect Picture" - Patrycja Kazadi, Zofia Promińska
         "Perfect Picture" - Patrycja Kazadi, Zofia Promińska
         Źródło: TVN

         Efekty wysiłków uczestników programu Perfect Picture" zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół.

         Program "Perfect Picture" stratuje 7 października 2022. Emisja w piątki o godz. 19.30 w TVN7.

         Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
         Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

         Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

         Czytaj też:

         Autor: Kamila Jamrożek

         Źródło: Materiały prasowe

         Źródło zdjęcia głównego: TVN

         podziel się:

         Pozostałe wiadomości