Kiedy i gdzie oglądać "Perfect Picture"? Ujawniono kolejną gwiazdę nowego emocjonującego show

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
Materiały prasowe

Na antenie TVN7 pojawi się nowy program rozrywkowy. W "Perfect Picture" wezmą udział osoby znane ze świata telewizji, sportu, mody, muzyki i nie tylko. Zazwyczaj to one pozują przed obiektywem profesjonalnych fotografów. Jednak w tym show to gwiazdy będą musiały wykonać idealne zdjęcie. Nie tylko technika będzie ważna w ich zadaniu. Istotne będą emocje. Patricia Kazadi jest prowadzącą, a kto będzie ją wspierać? Kim są uczestnicy?

Sprawdźcie, co wiemy o nowym programie TVN7. W "Perfect Picture" gwiazdy przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne — dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia.

"Perfect Picture" - opis programu, zasady, prowadzący, data emisji

Aby zrobić zjawiskowe zdjęcie, wystarczy teraz jedynie smartfon. Jesteśmy twórcami fotografii, ale czy zastanawiamy się nad tym, jakie emocje chcemy przekazać na zdjęciu? Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki, by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują profesjonaliści, zasiadający w jury.

Patricia Kazadi poprowadzi program w towarzystwie Zofii Promińskiej - fotografki i artystki wizualnej, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Jeśli wydaje się wam, że wiecie wszystko o zrobieniu dobrego zdjęcia, nic bardziej mylnego! W "Perfect Picture" przełamiemy wszelkie stereotypy związane z zawodem fotografa i pokażemy, ilu wyrzeczeń wymaga uchwycenie idealnego kadru [...] Polowanie na najlepsze ujęcie z bagażnika rozpędzonego auta, z podnośnika wysokiego dźwigu, tyrolki czy wśród grupki rozbrykanych dzieci - tego wszystkiego i jeszcze więcej możecie spodziewać się w nowym show Siódemki

Efekty ich wysiłków zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół.

Program "Perfect Picture" stratuje 7 października 2022. Emisja w piątki o godz. 19.30 w TVN7.

Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać"
Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać" Ada Fijał była jedną z gwiazd, które wzięły udział w uroczystej prapremierze "Rodu Smoka". Aktorka w rozmowie z nami przyznała, że jest wielką fanką "Gry o Tron" i przez ostatnie lata wprost nie mogła się doczekać zapowiadanego przez HBO prequelu.
Patricia Kazadi jako prowadząca "Perfect Picture" Źródło: Materiały prasowe
Zofia Promińska współprowadzi program "Perfect Picture" Źródło: Materiały prasowe

Uczestnicy programu "Perfect Picture". Kim jest Ada Fijał?

Kim są wybrańcy, którzy wystąpią w programie "Perfect Picture"? Stopniowo będziemy odkrywać tożsamość tej tajemniczej ósemki. Na razie możemy zdradzić pierwszą gwiazdę. Jest nią Ada Fijał. 20 października będzie świętować 46. urodziny. Aktorstwo skończyła na krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Ma też dyplom ze stomatologii! Aktorka znana jest z seriali: "Na Wspólnej" oraz "Majka". W TVN Style prowadziła program "Stylowa Odnowa". Ada Fijał jest influencerką. Prężnie działa na Instagramie. Od jakiegoś czasu produkuje też tam własny serial "Szybkie Randki Idy". Prywatnie jest szczęśliwą mężatką i mamą syna Antoniego.

Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach, ludzie robią mnóstwo zdjęć, ale zazwyczaj w pośpiechu, byle jak, bez uważności i artystycznych doznań. Smartfony dały nam możliwość wykonywania zdjęć w ilości hurtowej, ale prawdziwa magia pojawia się dopiero wtedy, gdy weźmiemy do ręki aparat fotograficzny. Od pewnego czasu szukaliśmy wartościowego formatu poświęconego fotografii, który spowoduje, że ludzie się w niej zakochają. Tak jak kiedyś dzięki programom telewizyjnym, stworzyliśmy w Polsce modę na taniec czy samodzielne aranżowanie przestrzeni w swoich domach, tak teraz liczymy, że dzięki "Perfect Picture" razem z naszym partnerem - firmą Canon, sprawimy, że nastanie moda na fotografowanie. Dodatkowo ogromną przyjemnością jest współpraca z wybitnymi polskimi i światowymi fotografami

Ada Fijał w programie "Perfect Picture" Źródło: Materiały prasowe

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości