Piotr Sadowski ze "ŚOPW" o nowym związku. "Wszystko dobrze, żeby nie powiedzieć super" [TYLKO U NAS]

Piotr Sadowski ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia"
Piotr Sadowski ze "ŚOPW" o nowym związku
Źródło: player.pl
Piotr Sadowski to jeden z uczestników siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Do programu zgłosił się z nadzieją na prawdziwą miłość. Choć w jego przypadku miłosny eksperyment się nie powiódł, obecnie układa sobie życie u boku innej kobiety. W rozmowie z nami uchylił rąbka tajemnicy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to od lat jeden z ulubionych programów rozrywkowych Polaków. Widzowie zasiadają przed telewizorami i bacznie obserwują żądnych miłości ludzi. Piotr Sadowski dał się poznać fanom miłosnego show jako mężczyzna o ugruntowanych poglądach walczący o względy dobranej przez specjalistów partnerki. Jak obecnie wygląda jego życie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr o relacjach z Dorotą obecnie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u Piotra Sadowskiego?

Niedawno minął rok od emisji 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z tej okazji postanowiliśmy się skontaktować z Piotrem Sadowskim, który zgłosił się do miłosnego show z nadzieją na prawdziwe uczucie. Jak się okazało, mężczyzna radzi sobie świetnie zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

- Ostatnio tak sobie właśnie rozmawialiśmy z Dorotą, że to już rok od emisji, niesamowite jak ten czas leci. U mnie w sumie tradycyjnie wszystko dobrze, żeby nie powiedzieć super. W pracy awans i podwyżka, skończyłem niedawno remont mieszkania, udało się zmienić auto na nowsze, buduję też sobie powoli nową relację, więc można powiedzieć, że w 2023 rok wszedłem z buta. Żeby tylko jeszcze dopisało zdrowie, bo mam nadzieję na jakiś fajny wyjazd w tym roku. Od 2 lat nie udało się porządnie wypocząć i fajnie by było to wreszcie nadrobić - powiedział.

Piotr Sadowski ze "ŚOPW" o relacjach z Dorotą Michałowską

Choć Piotr i Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na rozwód, utrzymują dobre relacje. Byli małżonkowie stronią od pokazywania codzienności w mediach społecznościowych, jednak co jakiś czas udostępnią post lub informację o tym, że wciąż darzą się sympatią.

Widzowie podczas emisji programu zarzucali Dorocie Michałowskiej, że nie stara się o uczucie Piotra i odrzuca jego względy. Tym bardziej po informacji o oficjalnym rozstaniu, w mediach pojawiły się doniesienia, że para nie potrafiła dojść do porozumienia i się zaakceptować, czy polubić.

Kilka miesięcy później Piotr Sadowski postanowił zakończyć te spekulacje. Opublikował bowiem fotografię, na której widać, jak spędza miło czas z Dorotą Michałowską.

"A ludzie niech dalej sobie wiedzą wszystko najlepiej" - napisał wymownie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości