Programy

"Mój Agent", "Motylek". Player zapowiada aż dziesięć serialowych premier

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Serial "Mój Agent"

Player do końca 2023 roku zaplanował aż dziesięć serialowych premier. Wśród nich kontynuacje seriali i nowości. Jedną z nich jest "Mój Agent" - zabawny serial o życiu polskich gwiazd i ich agentów, a także kryminał "Motylek" na podstawie powieści Katarzyny Puzyńskiej.

Player to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce. W bibliotece platformy są znane produkcje, ale także oryginalne seriale. Do tytułów Player Original takich jak "Chyłka", "Szadź" czy "Behawiorysta" niebawem dołączą kolejne seriale. Jakie? Zobaczcie naszą listę!

Nowe seriale Playera - "Mój Agent"

Głównymi bohaterami serialu "Mój Agent" są agenci gwiazd, o których pracy opowiada produkcja. W każdym odcinku w roli głównej pojawi się gościnnie inna gwiazda. We francuskim oryginale "Dix pour cent" wystąpiły takie sławy, jak Juliette Binoche, Monica Bellucci, Isabelle Adjani czy Sigourney Weaver.

W polskiej adaptacji pt. "Mój agent" zobaczymy plejadę gwiazd m.in. Magdalenę Cielecką, Danutę Stenkę czy Grażynę Szapołowską, które w serialu zagrają same siebie. W rolę agentów wcielą się: Marek Gierszał (Marek), Aleksandra Pisula (Aga), Maciej Maciejewski (Gabriel) i Ewa Szykulska (Mira). Wspierają ich asystenci - Ewa (Anna Cieślak), Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu).

Serial "Mój Agent"
Serial "Mój Agent" Źródło: TVN
Serial "Mój Agent"
Serial "Mój Agent" Źródło: TVN

Akcja polskiej wersji, tak samo jak oryginał, będzie skupiać się na codziennych zmaganiach pracowników agencji aktorskiej, którzy pod swoją opieką mają największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. Dzięki serialowi widzowie będą mieli szansę zobaczyć, na czym polega zawód agenta i jak funkcjonują agencje aktorskie.

Serial "Mój Agent" będzie można oglądać w Playerze już w grudniu. Zobacz zwiastun:

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowe seriale Playera - "Motylek"

Player produkuje właśnie serial "Motylek". Scenariusz pierwszego sezonu serialu Playera oparto na pierwszym tomie książki Katarzyny Puzyńskiej o Lipowie. Powieść rozpoczyna się od śledztwa w sprawie zagadkowej śmierci zakonnicy, której ciało zostało znalezione na skraju wsi.

Początkowo wydaje się, że kobietę potrącił samochód. Okazuje się jednak, że ktoś ją zabił i upozorował wypadek. Kilka dni później ginie kolejna osoba. Ofiary nie wydają się być ze sobą w żaden sposób związane. Sprawę prowadzą miejscowi policjanci. Szefem komisariatu jest Daniel Podgórski. Dochodzenie ujawnia tajemnice mrocznej przeszłości zakonnicy, a przy okazji odkrywa też mniejsze lub większe sekrety mieszkańców na pozór sielskiej miejscowości.

Nowe seriale Playera - spinn off "Skazanej"

Serial "Skazana 2" będzie miał swoją premierę w Playerze 15 listopada. Wiadomo też, że w planach jest spin-off serialu. Nie wiadomo jeszcze, o czym opowie.

Produkcje oryginalne Playera

Player do końca 2023 r. przygotował jeszcze inne premiery seriali, jednak nie podał jeszcze wszystkich tytułów. Dlatego też nasza lista będzie aktualizowana.

Obecnie pod marką Player Original znajdziemy takie tytuły jak seria "Chyłka", "Szadź", "Skazana", "Behawiorysta", "Pajęczyna", "Kontrola", "Tajemnica zawodowa", "Żywioły Saszy - Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Mamy to" i "Misja".

Od września w serwisie możemy oglądać trzeci sezon "Szadzi" z Maciejem Stuhrem oraz nowy serial detektywistyczny "Herkules".  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości